košarka Makabi Džejm Veb novi ugovor Evrolga | Arena Sport
srb
najnovije
Evroliga

Makabi potvrdio veliko pojačanje: Džejms Veb stigao u Izrael zbog Evrolige

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

06.07.2023 09:59
Džejms Veb stigao u Izrael zbog Evrolige MN Press
Džejms Veb stigao u Izrael zbog Evrolige

Američki košarkaš Džejms Veb potpisao je dvogodišnji ugovor sa Makabijem sa kojm će igrati Evroligu, potrvdio je klub iz Tel Aviva.

Veb (29) je prošle sezone igrao za ekipu Valensije, a na 32 meča u Evroligi američki košarkaš je prosečno postizao osam poena i imao je 4,1 skok i 0,9 ukradenih lopti.

 

 

On je ranije igrao za Bruklin, Bon, Larisu i Mursiju, a u Izrael se preselio jer Valensija sledeće sezone neće nastupati u najjačem ervopskom takmičenju.

"Makabi je vrhunski klub sa sjajnom pobedničkom istorijom. Navijači su veoma strastveni, atmosfera je uzbudljiva. Veoma sam uzbuđen što ću igrati za Makabi", rekao je Veb po potpisivanju ugovora sa Makabijem.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).