pre 6 sati 00: 15
Ogroman jaz u Bundesligi: Bajernu 25 puta više od poslednjeg
Od 2,5 do čak 65 miliona evra godišnje... Evo koliko svaki bundesligaš dobija od glavnog sponzora.
Profimedia
Veličanstven doček priredili su navijača Fenerbahčea košarkašima pomenutog kluba u Istanbulu. Na paradi je danas prisustvovalo hiljade pristalica Fenera, a fešta je organizovana povodom osvajanja Evrolige.
Fenerbahče je u nedelju pobedom nad Monakom u finalu drugi put u istoriji osvojio Evroligu, a prethodni put je slavio 2017. godine. Osvajanjem drugog pehara u Evroligi Fenerbahče se izjednačio sa najljućim rivalom Efesom po broju kontinentalnih titula.
Na otvorenom autobusu bili su svi igrači novog prvaka Evrope predvođeni trenerom Šarunasom Jasikevičijusom i herojem pobede u finalu Markom Gudurićem.
Širom Istanbula navijači su ovacijama i aplauzima pozdravili osvajače Evrolige kojima do kraja sezone preostaju borbe za odbranu titule prvaka Turske.
Lionel Messi i Cristiano Ronaldo stvorili su tokom poslednjih decenija najveće fudbalsko rivalstvo modernog doba.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
11.07.2026 20: 25
Turski košarkaš Tarik Biberović potpisao je za Dalas, saopštio je danas američki klub.
08.07.2026 17: 31
Američki košarkaš Trent Forest potpisao je dvogodišnji ugovor sa Fenerbahčeom uz mogućnost produženja za još jednu sezonu.
04.07.2026 17: 28
Fenerbahče će naredne sezone ostati bez jednog od najvažnijih igrača u rotaciji.
29.06.2026 17: 37
Dovodi se u pitanje budućnost bivšeg centra Fenerbahčea...
pre 7 sati 23: 12
Košarkaši Srbije do 20 godina deklasirali su Grčku 92:66 i sa petom uzastopnom pobedom izborili polufinale Evropskog prvenstva.
pre 9 sati 21: 02
Ovo je plan priprema crno-belih...
pre 12 sati 17: 58
Željko Obradović govorio je o svom povratku u Grčku i novom poglavlju koje se otvara pred njim u Panatinaikosuu intervjuu za zvanični Jutjub kanal kluba. Trener "zelenih" pričao je o svojim osećanjima zbog povratka na klupu Atinjana, posebnoj vezi sa porodicom Janakopulos, filozofiji kojom želi da povede tim u novu eru, kao i poruci navijačima Panatinaikosa.
Ostavite komentar