pre 27 minuta 16: 00
Srpski vaterpolisti otputovali na Svetsko prvenstvo, grupa "okružna"
Na otvaranju, mlađi "delfini" igraju protiv Mađarske.
Profimedia
Plej-of Evrolige počinje naredne nedelje i kroz njega će se osam najboljih timova na kontinentu boriti za plasman na Fajnal For koji će se održati u Abu Dabiju. Za sada se znaju imena sedam timova Top 8 faze, a ove večeri će biti poznato i ko je poslednji učesnik doigravanja.
Za tu poziciju će se boriti košarkaši Real Madrida i Bajerna koji se od 20.45 časova sastaju u glavnom gradu Španije, uz direktan prenos na kanalu TV Arena 1 Premium.
"Pred nama je utakmica koja nam znači mnogo. Nismo uspeli u duelu protiv Pariza da obezbedimo plasman u plej-of i sada to moramo da učinimo preko Bajerana. Nemački tim je veoma iskusan, igra zaista sjanu sezonu i moramo da budemo na visokom nivou ukoliko želimo da ih savladamo i obezbedimo mečeve protiv Olimpijakosa", rekao je trener španskog tima, Ćus Mateo.
Madriđani jesu favoroti u ovom susretu, to poručuju i iz tabora nemačkog tima, ali reprezentativac Srbije Vladimir Lučić kaže da su on i njegovi igrači spremni za veliku borbu.
"Neće biti lako. Real je izgubio od Pariza i naravo da će taj poraz proizvesti određenu reakciju u njihovm sastavu. Naš cilj je da odigramu dobru utakmicu i pokušamo da zaustavimo njihove najbolje igrače, a to su Fakunado Kampaco i Edi Tavares. Moramo da budemo pametni koncentrisani, a ukoliko budemo igrali našu igru možemo da se nadamo uspehu", rekao je Lučić.
Francuski brend Lacoste lansirao je uoči Vimbldona novu reklamu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem u kojoj se ponovo poigrao sa nezvaničnom titulom GOAT.
O poslovnoj strani fudbala, tržištu koje se menja pod uticajem novih investitora i tehnologije te poziciji Hrvatske u svemu tome, za Bloomberg Adriju govori fudbalski menadžer Marko Naletilić.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
03.10.2024 23: 15
Nemci napravili veliki preokret i savladali španski klub.
15.07.2024 21: 57
Španski reprezentativac napustio je nemački klub, a brojke govore da neće imati većih problema u pronalasku novog.
09.06.2024 11: 50
Iskusni centar sa zavidnom NBA karijerom Serž Ibaka napušta Bajern i pojačava Real Madrid.
15.03.2024 22: 22
Košarkaši Asvela su priredili iznenađenje u 29. kolu Evrolige i savladali Anadolu Efes 84:80 na domaćem terenu i tako pomogli Partizanu u trci za plej-in.
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 11h
pre 5 sati 10: 58
Velika stvar za sekektora košarkaške selekcije Srbije i njegov tim iz Turske.
pre 18 sati 22: 06
Košarkaški projekat u Rimu polako dobija konkretne obrise.
pre 18 sati 21: 30
Zenit iz Sankt Peterburga ima novog trenera.
pre 22 sata 18: 18
Posle zapaženog debija u ovom takmičenju prošle sezone, "golubovi" će ponovo imati priliku da odmere snage sa evropskim ekipama.
Ostavite komentar