pre 5 sati 23: 25
Od borbe za titulu do borbe za opstanak: Galan napustio Atletiko Madrid
Dosadašnji fudbaler madridskog Atletika Havi Galan potpisao je ugovor sa Osasunom, saopštio je danas klub iz Pamplone.
Košarkaš Crvene zvezde Filip Petrušev izjavio je danas da "crveno-bele" očekuje teška utakmica protiv Panatinaikosa u poslednjem, 34. kolu Evrolige.
Crveno-beli se nalaze na devetom mestu na tabeli Evrolige sa 18 pobeda i 15 poraza, dok je Panatinaikos trećeplasirani sa učinkom 21-12.
"Čeka nas stvarno teška utakmica. Svi znamo kakva su ekipa, kako igraju kod kuće i kakva je tamo atmosfera. Ove godine igramo dobro u gostima, tako da imamo svoje šanse u Atini", rekao je Petrušev.
On je naveo da zna šta da očekuje, pošto je prošle godine igrao za Olimpijakos.
"Oni su stvarno sjajna publika i razumeju košarku, znaju kada je šta potrebno ekipi, sigurno neće biti lako. Ali ove godine imamo dobar učinak u gostima, kao da se nekako skupimo još više kad igramo u gostima jer nemamo pomoć navijača. Onda smo dodatno fokusirani i koncentrisani".
Petrušev poručio da je Panatinaikos ekipa koja uglavnom igra pik-en rol.
"Samo se menjaju na lopti, da li je to Kendrik Nan, Džerijan Grent, Kostas Slukas, Čedi Osman, mnogo je opcija. Zvuči jednostavno da se odbrani, ali to su fenomenalni individualci i moramo da budemo spremni posebno za svakog od njih".
Košarkaš Crvene zvezde je istakao da povređeni Džoel Bolomboj nedostaje ekipi za igru u odbrani.
"Najviše nam nedostaje u odbrani i na defanzivnom skoku, u zaštiti obruča. On je jedan od najboljih defanzivaca u Evroligi", rekao je Petrušev.
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
05.03.2025 17: 33
Visoki košarkaš reprezentacije Srbije, biće sa svojim klubom u Bavarskoj, ali se još uvek ne zna da li će biti spreman...
05.03.2025 13: 04
Trener Zvezde pred put u Minhen još ne zna da li će centar ozdraviti.
27.02.2025 10: 09
Košarkaši crveno-belih od 20.00 časova otvaraju protiv Žalgirisa 27. kolo Evrolige.
01.02.2025 00: 19
Košarkaš Crvene zvezde Filip Petrušev razgovarao je sa novinarima posle meča sa Partizanom i pobede u 24. kolu Evrolige - 73:71.
pre 9 sati 19: 55
Pomoćni trener košarkaša Makabija iz Tel Aviva Gaj Pnini izjavio je danas da je Partizan opasan protivnik.
pre 10 sati 19: 00
Pariz igra uzbudljivu i atraktivnu košarku. Ta lepršavost, koja već nekoliko sezona krasi glavni klub prestonice, a trenutno i najbolji države, nije slučajno ostvarena...
pre 14 sati 14: 29
Prema nekim informacijama zbog povrede ramena mogao bi da odsustvuje i nekoliko nedelja.
pre 19 sati 09: 20
Naravno da ne može svaki meč da se završi pozitivnim učinkom, ali je duel u prestonici Francuske doneo određene razloge za brigu kojim se moraju posvetiti tokom novogodišnjih praznika.
SKENIRAJ!
Najbolji sportski sadržaj
Na app TV Arena sport
Ostavite komentar