
pre 20 minuta 17: 10
Milojević zadovoljan žrebom: Dobili smo protivnike po želji
Povodom žreba, za Mozzart sport je sa priprema ekipe na Zlatiboru, govorio stručnjak crveno-belih, Vladan Milojević, koji je pažljivo birao reči o protivnicima.
Predsednik Košarkaškog kluba CSKA iz Moskve Andrej Vatutin zahvalio se navijačima Crvene zvezde na podršci koju su poslali Rusiji uoči početka utakmice 27. kola Evrolige protiv Žalgirisa.
Pred početak susreta u Areni, navijači Crvene zvezde napravili su koreografiju ukrašenu sa zastavama Rusije, dok su svi u dvorani pevali ruski tradicional "Kaćuša". Arenom se potom zaorilo "Rusi i Srbi, Braća zauvek", a njihove pesme "čule su se" i do Moskve.
"Važno je da su naši srpski prijatelji dosledni bez obzira na trenutnu političku situaciju. I uvek su spremni javno da pričaju u korist naše zemlje uopšteno, a posebno CSKA. Ranije ove sezone zahvalili smo se braći iz Partizana na velikoj klupskoj podršci, a juče su veliku podršku Rusiji pokazali i navijači Crvene zvezde. Bilo je melodično, lepo i vrlo ugodno", izjavio je Vatutin za „Match TV“.
"Znate moj stav. Nisam otišao u Rusiju pre početka sezone, tako da sigurno znate, i mislim da stvarno razumete i shvatate šta podržavam. To je to, to je tužno“
Zahvalnost navijačima kluba sa Malog Kalemegdana uputio je i ministar sporta Ruske federacije Mihail Degtjarjov.
"Živela Srbija! Hvala srpskim navijačima Košarkaškog kluba Crvena zvezda na podršci", napisao je na svom Telegram kanalu.
Inače, male trzavice između navijača Crvene zvezde i Žalgirisa počele su pre dve godine, kada su igrači srpskog tima odbili da podignu ukrajinsku zaustavu uoči utakmice u Kaunasu sa natpisom "Zaustavite rat".
Porodica Buss pristala je da proda većinski udeo Marku Walteru, navode obavešteni izvori.
Spot za FinTech startap Kalshi, u potpunosti izrađen uz pomoć veštačke inteligencije, postao je viralni fenomen.
Nekada vezan isključivo uz mega događaje, sport danas oblikuje strategije nacionalnih turističkih zajednica, ulazi u urbanističke planove i postaje nosilac brendiranja destinacija.
Lionel Messi bi mogao biti na terenu, ali to možda neće biti dovoljno da publika ispuni tribine. FIFA eksperiment s proširenim Klupskim svetskim prvenstvom već sada se suočava s ozbiljnim pitanjem: ko zapravo želi da gleda turnir koji izgleda kao marketinška vežba.
U Evropi trenutno postoji 17 timova čija vrednost prelazi milijardu evra, što je porast u odnosu na samo osam takvih timova iz 2016. godine.
YouTube
pre 23h
YouTube
pre 7d
pre 1 sat 15: 50
Vrhuška elitnog košarkaškog takmičenja, na današnjem sastanku, kreirala blisku budućnost EL.
pre 2 sata 15: 09
Klub sa Malog Kalemegdana dobio garanciju daljeg učešća u elitnom takmičenju.
pre 4 sata 13: 20
Francuski košarkaš Žofri Lovernj saopštio je danas da je odlučio da napusti Asvel.
pre 4 sata 13: 00
Mada igra bez jednog bubrega, odstranjenog tokom Svetskog prvenstva 2023. godine, sjajni košarkaš ne odustaje od karijere.
Ostavite komentar