
pre 9 minuta 10: 05
Srbija protiv Andore večeras (20.45) juri prvu pobedu u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo
Utakmica na stadionu "Dubočica" u Leskovcu na programu je večeras od 20.45, a meč pratite na našem Premium 1 kanalu.
Košarkaš Barselone, Nikola Mirotić, saglasan je sa Šejnom Larkinom, koji je juče javno uputio pitanje Evrolige.
Naime, Amerikanca je zanimalo da li je moguće da Kevin Panter, ukoliko Partizan pobedi u trećoj utakmici, moći da igra u polufinalu i drugu utakmicu suspenzije odsluži sledeće godine.
"Samo pitam. Ako Partizan pobedi u trećoj utakmici i prođe na Fajnal-for – da li će Panter moći da igra u polufinalu? Ili će i dalje biti suspendovan za tu utakmicu? Mislim da bi trebalo da igra ukoliko prođu, a da kaznu odsluži na početku naredne regularne sezone. To je samo moje mišljenje", napisao je Larkin.
Ubrzo se oglasio i Nikola Mirotić:
"Saglasan sam 100 odsto sa Larkinom", napisao je Mirotić.
Partizan, ukoliko prođe Real Madrid, u polufinalu Fajnal-fora lako bi mogao da se sastane upravo sa Barselonom, koja vodi sa 2-0 u seriji protiv Žalgirisa.
U Evropi trenutno postoji 17 timova čija vrednost prelazi milijardu evra, što je porast u odnosu na samo osam takvih timova iz 2016. godine.
Vreme kada su profesionalne sportske franšize bile rezervisane za lokalne milijardere, filmske zvezde i vlasnike naftnih imperija polako odlazi u zaborav. Danas investicioni fondovi s Wall Streeta ulaze na teren.
Howard Marks, suosnivač i kopredsednik Oaktree Capital Managementa, postao je krajem maja 2024. većinski vlasnik slavnog italijanskog kluba, nakon što kineski konglomerat Suning nije uspeo da vrati zajam od 395 miliona evra, podignut 2021. godine.
PSG-ova titula nije samo sportski trijumf – ona je kulminacija strateškog projekta koji traje još od 2011. godine kada je klub preuzela Qatar Sports Investments (QSI), investicijsko krilo katarske države.
Pored zalivskih država, tu je i Kina, koja koristi fondove za projekte unutar inicijative "Pojas i put", kao i Norveška, čiji državni fond, s portfeljom od 1,7 biliona dolara, drži titulu najvećeg na svetu.
20.11.2024 10: 50
Američki košarkaš osvrnuo se na period igranja u Srbiji, gde je nastupao za oba beogradska velikana.
13.11.2024 20: 03
"Parni valjak" upisao peti uzastopni poraz u Evroligi.
13.11.2024 09: 45
"Duplo kolo" košarkaške Evrolige za prvotimce Partizana počinje u 18.00 časova kada na svom terenu u "Beogradskoj areni" dočekuju ekipu Barselone, a već u petak na istom mestu igraju protiv Olimpije iz Milana.
12.11.2024 17: 00
Bivši kapiten Partizana osvrnuo se na gostovanje Barse u beogradskoj Areni.
pre 1 sat 08: 50
Meč je na programu od 20.00 časova na našem Premium 2 kanalu.
pre 2 sata 08: 00
Neverovatne scene iz Portorika, bivša NBA zvezda upala u "šorku" sa navijačima protivničkog tima!
pre 13 sati 20: 55
O budućnosti nekadašnjeg igrača Partizana, govorio je njegov dugogodišnji menadžer, Marko Jelić, koji je istakao kako je njegov klijent poželjan na tržištu.
pre 13 sati 20: 48
Košarkaški reprezentativac trijumfalno završio odiseju u klubu iz Moskve, pre selidbe u novi klub.
Ostavite komentar