pre 16 minuta 12: 23
Miljanović: Da iskoristimo pritisak koji Partizan ima
Trener fudbalera TSC-a nada se da bi u subotu (16.00, TV Arena 1 Premium) mogao da zabeleži pozitivan rezultat u Humskoj.
Profimedia
Košarkaš Saša Vezenkov proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) januara u Evroligi, saopšteno je na zvaničnom sajtu takmičenja.
U saopštenju se navodi da je 29-godišnjak jedan od najzaslužnijih što je Olimpijakos ostvario pet pobeda na šest mečeva u Evroligi u periodu od 19. do 24. kola, koji se računa za MVP nagradu.
Košarkaš Olimpijakosa je u 20. kolu protiv Bajerna postigao 45 poena, što je treći najveći broj postignutih poena jednog igrača u istoriji takmičenja.
Vezenkov je četvrti put u karijeri izabran za MVP meseca u Evroligi, a samo Nikola Mirotić i Majk Džejms imaju više priznanja od reprezentativca Bugarske.
Olimpijakos se trenutno nalazi na liderskoj poziciji tabele Evrolige sa 17 pobeda i sedam poraza. Grčku ekipu očekuje duplo kolo u evropskom takmičenju i gostovanja Parizu, odnosno Barseloni.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
05.02.2026 17: 23
Bugarski reprezentativac po peti put osvojio priznanje Evrolige u karijeri.
10.01.2026 12: 45
Vezenkov je u pobedi Monaka protiv Bajerna rezultatom 95:80 za 25 minuta zabeležio 25 poena, četiri asistencije i tri skoka, uz šut iz igre 10/12...
02.05.2025 10: 26
Četvrtu godinu u nizu košarkaši Olimpijakosa učestvovaće na Fajnal-foru Evrolige, a do vize za Abu Dabi tim iz Pireja došao je na najteži mogući način - preko Real Madrida
11.01.2025 09: 25
Košarkaši Olimpijakosa savladali su minhenski Bajern 112:69 u 20. kolu Evrolige, a centralna figura tog susreta bio je bugarski internacionalac Saša Vezenkov.
pre 1 sat 10: 42
Za rubriku "verovali, ili ne".
pre 2 sata 10: 17
I NBA liga je ovekovečila trenutak.
pre 16 sati 19: 41
Fudbalski klub Pari Sen Žermen pravi košarkašku sekciju za igranje u NBA Evropi, preneo je danas francuski sportski dnevnik "Lekip".
pre 18 sati 17: 58
Ne bi smela da nam promakne još jedna neverovatna simultanka čoveka koji u maju puni - 43 godine!
Ostavite komentar