pre 6 minuta 10: 50
Poznati doktor razotkrio istinu o padu Lindzi Von: Koleno je presudilo
On ističe da su pokidani ukršteni ligamenti primiorali američku skijašicu da menja prirodu pokreta tokom trke.
Profimedia
Košarkaši Monaka uspeli su da stabilizuju formu dolaskom Vasilisa Spanulisa na kormilo, i ove godine se nadaju da će ponoviti uspeh iz preprošle sezone, kada su se "kneževi" domogli Fajnal-fora.
Ipak, u ključnom delu sezone, počeli su da muče muke sa povredama. Naime, kako prenose francuski mediji, Džordan Lojd i Eli Okobo povređeni. Ono što je zanimljivo za ovdašju publiku, jeste činjenica da će prvopomenuti biti odsutan tri nedelje zbog problema sa zadnjon ložom, te će stoga propustiti okršaj sa Partizanom u Beogradu, zakazan za sedmi februar.
Što se Okoba tiče, njegova povreda je lakše prirode i tiče se pete, ali se očekuje da će do gostovanja u prestonici Srbije biti spreman, dok je njegovo prisustvo upitno na meču Evrolige sa Real Madridom.
Međutim, čini se da "kneževi" neće imati prazna mesta u timu, pošto se posle povrede vraća plejmejker, Nik Kalates, a tu je i bek Metju Stracel. Sa ovim dvojicem, očekuje se da će francuska ekipa uspeti da izgura narednih nekoliko nedelja visokog ritma elitnog evropskog takmičenja.
Naravno, glavni pritisak će pasti na prvu zvezdu tima, Majka Džejmsa, koji vodi glavnu reč u Monaku.
Podsećanja radi, Monako se nalazi na trećem mestu u Evroligi, sa 14 pobeda i devet poraza kraj svog imena.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
Odlazak Enza Maresce iz Chelseaja izgleda kao još jedna epizoda kluba ne uspeva da stabilizuje klupu. Međutim, ovaj slučaj je ilustracija dublje promene – trener više nije centralna figura moći, već deo šire organizacione slagalice.
18.08.2023 18: 10
Američki košarkaš, Džordan Lojd, operisao je leđa i neće igrati najmanje dva meseca, što znači da će propustiti start Evrolige, saopštio je danas njegov klub Monako na zvaničnom sajtu.
pre 23 sata 11: 45
Obećano im je da će u što skorije vreme biti rešena njihova finansijska situacija.
07.02.2026 21: 55
U trenutku kada je delovalo da je sve posloženo na parketu, u Monaku su problemi izbili tamo gde najviše bole, u finansijama. Kako prenosi "L’Ekip", kašnjenje plata pokrenulo je lanac reakcija koji je doveo ekipu na ivicu otvorenog sukoba sa upravom.
30.01.2026 21: 38
Košarkaši Virtus Bolonje slavili su na gostovanju Monako rezultatom 84:82 u meču 25. kola Evrolioge, koji je bio pun obrta, a junak večeri bio je Luka Vildoza.
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 14h
pre 48 minuta 10: 09
Crno-beli imaju priliku da izbiju na lidersku poziciju u svom delu ABA lige.
pre 1 sat 09: 47
Crveno-beli gostuju ekipi Budućnosti, u prvom meču posle poraza od izraelskog tima u Evroligi.
pre 13 sati 21: 33
FMP Železnik slavio na teškom gostovanju SC Derbiju.
pre 14 sati 20: 55
Bivši kapiten Partizana postigao 24 poena u pobedi Igokee posle produžetka.
Ostavite komentar