pre 7 sati 23: 08
(VIDEO) Ludnica u predgrađu Madrida: Rajo do važnog boda u zaostavnom vremenu
"Pčelice" remizirale protiv Levantea sa 1:1 u 28. kolu LA Lige.
MN Press
Košarkaški tim Partizana doživeo je večeras novi poraz u Evroligi, a Isak Bonga i Aleksej Pokuševski su povređeni završili duel sa Panatinaikosom u Atini. Za brigu više stručnog štaba trenera Željka Obradovića.
Nemac je prilikom jednog pada povredio lakat, dok je srpski reprezentativac obnovio povredu ramena, s kojom muči muku tokom ove sezone, pa su obojica susret sa aktuelnim kontinentalnim šampionom završili s ledom na bolnim mestima.
U ovom trenutku nije poznata stvarna težina povreda, a od naknadne dijagnostike i lekarske procene medicinskog osoblja crno-belih zavisi da li će i koliko dugo morati da budu van takmičarskog pogona i ritma.
Dodatni problem za Partizan predstavlja ponovljeni izostanak Vanje Marinkovića zbog povrede Ahilove tetive, kao i Mitra Bošnjakovića. Odnosno to što se Ife Lundberg tek vraća nakon jednomesečne pauze i treba mu vremena da bude kao pre.
Posle meča u Atini crno-beli idu na node čačanskom Borcu, u AdmiralBet ABA ligi, a onda im sleduju putovanja u Lion i Milano u nastavku EL. Sledeću utakmicu pred domaćom publikom crno-beli će igrati 19. januara protiv Spartaka u regionalnom takmičenju.
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
30.12.2025 10: 28
On je na terenu proveo nešto manje od 18 minuta, a imao je indeks korisnosti 29. Najveći indeks korisnosti u 12. kolu regionalnog takmičenja zabeležio je košarkaš čačanskog Borca Pavle Nikolić (52).
06.12.2025 14: 51
Trener Partizana je svestan da njegov tim čeka ozbiljan izazov.
05.12.2025 16: 29
Košarkaški klub Partizan doživeo je novi udarac, mladi krilni centar Aleksej Pokuševski povredio je zglob tokom susreta 14. kola Evrolige protiv Bajerna, a prema prvim procenama biće van parketa narednih nekoliko nedelja.
28.11.2025 20: 33
Nastavlja se bura u crno-belom taboru...
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 9 sati 21: 14
Očekuje se da se vrati do petka.
pre 12 sati 18: 10
Kako piše špasnki "As", češki košarkaš gotovo izvesno napušta katalonski klub.
pre 12 sati 17: 34
Talentovani košarkaš je potpisao višegodišnji ugovor sa crno-belima.
pre 13 sati 17: 10
Da li će preovladati srpski ili argentinski geni?
Ostavite komentar