pre 4 sata 01: 43
Balkan na nogama: Miloš Cvjetićanin i Antonio Plazibat ulaze u GLORY ring!
Najbolji srpski kik-bokser nastupa na polu-teškaškom turniru u sklopu Glory promocije u Arnhemu.
Centar Olimpijakosa Nikola Milutinov izneo je utiske za medije posle poraza (70:78) njegovog tima od Partizana u meču 12. kola Evrolige, koji se odigrao večeras u beogradskoj Areni.
Osvrnuo se reprezentativac Srbije u kom segmentu igre je sve krenulo po zlu po tim iz Pireja, u prvom planu isticajući, naravno, poslednju četvrtinu, koju je Partizan dobio sa 28:13.
"Bili smo u dobroj situaciji na kraju treće četvrtine. Možda smo malo prerano mislili da smo dobili. Izgubili smo fokus. Pričao sam o tome pred utakmicu, ako se ovde izgubi koncentracija u ovoj hali i pred njihovim navijačima – teško je igrati posle. Poslednja četvrtina je bila baš loša za nas. Ne smemo da dozvolimo takve stvari ako želimo da budemo tim koji hoće najviše ciljeve", rekao je Milutinov i dodao:
"Živa je utakmica, nekad uđe, nekad ne uđe. Počeli smo dobro, oni su korigovali odbranu i zaigrali dobre. Lopta posle nije ušla. Napad nije toliki problem, u odbrani smo zakazali. Sa svih strana je delovalo loše. Jedan poraz posle šest pobeda je okej. Treba da se fokusiramo na naredno kolo."
MN Press
Navijači Partizana priredili su "paklenu" dobrodošlicu Milutinovu.
"Imam dovoljno godina i iskustva da mogu da se nosim. Navijače rade svoj posao, pokušavaju timu da pomognu. Nemam loše mišljenje oko toga. Oni rade svoj posao, ja treba svoj."
Naročito je pohvalio nastup Balše Koprivice.
"Čestitam mu, odigrao je fantastičnu utakmicu. Drago mi je što je igrač koji nema veliku minutažu kada dobije priliku odigra odlično. Tako treba mlađi igrači da se probijaju. Verovatno mu je reprezentacija pomogla, samo neka tako nastavi", zaključio je Milutinov.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
07.11.2025 23: 28
Američki bek izneo utiske posle poraza u Pireju.
07.11.2025 23: 12
Trener Partizana analizirao poraz od Olimpijakosa u 9. kolu Evrolige.
07.11.2025 22: 04
Četvrti uzastopni poraz beogradskog sastava u Evroligi.
07.11.2025 09: 30
Izabranici Željka Obradovića doživeli su četiri poraza zaredom u Evroligi.
pre 4 sata 01: 10
Bivši NBA košarkaš Joakim Noa oduševljen atmosferom na "večitom derbiju".
pre 5 sati 00: 49
Košarkaš Crvene zvezde razgovarao sa novinarima posle utakmice sa Partizanom.
pre 5 sati 00: 32
Odlična partija američkog centra u Beogradskoj areni.
pre 5 sati 00: 16
Američki plejmejker izneo utiske posle pobede Partizana u "večitom derbiju".
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
2 dana
Ostavite komentar