
pre 13 minuta 14: 10
Štutgart dočekuje Hajdenhajm i nada se bodovima za Evropu
Prvi međusobni okršaj ovih ekipa ove sezone je završen pobedom Štutgarta, rezultatom 3:1.
Čimezi Metu, košarkaš Barselone, odsustvovaće sa terena šest do osam nedelja zbog povrede kolena, saopštio je danas španski klub.
"Testovi, koje je sprovela medicinska služba Barselone, potvrdili su da je Metu doživeo povredu medijalnog ligamenta levog kolena. Igrač će biti van terena između šest i osam nedelja", saopštila je Barselona.
Košarkaš Barselone se povredio na utakmici osmog kola španskog prvenstva protiv Valensije (102:99). Metu je ove sezone u Evropi prosečno beležio 7,9 poena i 4,4 skoka po utakmici, dok je u nedavnoj pobedi nad Partizanom upisao 10 poena i osam skokova. Katalonci su na petoj poziciji Evrolige sa sedam pobeda i tri poraza.
Metu je u Španiju stigao ovog leta iz NBA lige, gde je od 2018. do 2024. godine igrao za San Antonio, Sakramento, Finiks i Detroit.
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Puma je tek 2021. ponovo ušla u segment ozbiljnog trčanja i pokušava da nadoknadi zaostatak.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
10.04.2025 21: 57
Češki košarkaš ponovo će zaigrati za katalonski klub...
02.04.2025 21: 42
Košarkaši Barselone savladali su Fenerbahče u Istanbulu rezultatom 83:75 (21:23, 18:27, 23:16, 21:9) u okviru 33. kola Evrolige.
02.04.2025 08: 00
Košarkaši Fenerbahčea ugostiće ekipu Barselone u okršaju 33. kola Evrolige od 19:45 časova. Direktan prenos na Arena 2 Premium kanalu uz komentar Edina Avdića i Nenada Kostića.
01.04.2025 17: 00
Trajaće naredne tri sezone...
pre 39 minuta 13: 45
Vlasnik Panatinaikosa Dimitris Janakopulos se ponovo našao u žiži javnosti zbog komentara na suđenje u Evroligi.
pre 4 sata 10: 00
U Ciboni se nadaju da bi pobedom mogli da naprave značajan korak ka begu sa dna tabele. Optimista je i trener ekipe iz Zagreba, ali i sam napominje da ima kadrovskih problema i poteškoća da sastavi tim.
pre 14 sati 23: 47
Fudbaler Mančester sitija turbulentnu sezonu završavaju sa tužnim vestima odlaska Kevina de Brujnea. Belgijancu ističe ugovor na leto, te će posle 10 godina napustiti "Etihad".
pre 15 sati 22: 48
Trener ekipe iz Pireja, Jorgos Barcokas je nakon trijumfa govorio o samoj seriji sa "kraljevskim klubom", ali i brojnim drugim temama.
Ostavite komentar