pre 1 sat 22: 57
Kasno buđenje Podgoričana: Jermeni poslali Budućnost i Lalatovića u Ligu konferencije
Jermenski prvak remijem 2:2 (2:0) prošao u drugo koklo kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona.
Crvena zvezda je odličnim partijama i pobedama završila sezonu u Evroligi. Iako je po mnogima zaslužila plasman u Top 8, nekoliko loših završnica u praktično dobijenim utakmicama (Bajern i Panatinaikos) i poraz od Albe u Beogradu, koštali su tim trenera Duška Ivanovića mesta u plej-ofu.
Ipak, Zvezda je u završnici takmičenja pokazala da je imala kvalitet da se nađe među osam najboljih ekipa u Evropi, a o tome je govorio i Nemanja Nedović za grčki SDNA.
"Nažalost, nismo ušli u plej-of. Mislim da smo zaslužili. Doživeli smo teške poraze u mečevima koje smo kontrolisali, ali sada ništa ne možemo da promenimo. To je košarka. Imamo dva cilja ispred nas koja moramo da ispunimo. ABA liga je veoma važna, a imamo i srpski šampionat. Imamo čemu da se nadamo, da probamo i prenesemo dobru igru iz finiša Evrolige na ostatak sezone", rekao je as ekipe sa Malog Kalemegdana.
Zvezda je Evroligu završila sa 17 pobeda i isto toliko poraza. Po mišljenju trenera Ivanovića, da je kojim slučajem stigla do plej-ofa ni titula prvaka Evrope ne bi bila daleko. Nedović kaže da je on to uverenje pokušao da prenese i na igrače.
"To je ono u šta on veruje i što je pokušao da prenese na nas. Kada uđete u Top 8 sve je moguće. Na jednu ste pobedu u gostima od F4, a ako sačuvate domaći teren, a onda tamo svašta može da se desi. Sigurno ćemo se sećati ove sezone koja za nas nije uspešna. Cilj je bio Top 8 i nismo to ostvarili. Ali, kao što sam rekao, još smo u trci za dva trofeja", rekao je Nemanja Nedović.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
10.01.2025 11: 49
Košarkaši crveno-belih dočekuju Pariz u 20. kolu Evrolige.
17.12.2024 20: 40
Košarkaši Crvene zvezde veruju da prvi put mogu da savladaju rivala u Istanbulu.
03.12.2024 15: 19
Sjajan košgeter crveno-belih nije u mogućnosti da pomogne ekipi ui novom meču Evrolige.
21.11.2024 10: 13
Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet i Partizan Mozzart beta od 20.00 časova igraju meč 11. kola Evrolige.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 2d
pre 2 sata 21: 36
Vlasnik izarelskog kluba emotikonima na mreži "X", pa izjavom digao medije na noge.
pre 7 sati 16: 38
Španski velikan navodno nudi manje novca od konkurenata, ali daleko bolju sportsku priču.
pre 10 sati 14: 00
Abramo Canka novi je košarkaš Virtusa, saopštio je danas šampion Italije.
pre 12 sati 12: 20
Italijanski košarkaš Guljelmo Karuzo nije više član Olimpije, saopštio je danas milanski klub.
Ostavite komentar