pre 8 minuta 14: 46
Izvukli smo pouke posle Makabija: Penjaroja i Partizan spremni za Split
Utakmica je na programu u nedelju od 19.30 na Areni sport.
MN Press
Košarkaš Panatinaikosa Matijas Lesor proglašen je danas za najkorisnijeg igrača 27. kola najelitnijeg evropskog košarkaškog takmičenja.
"Zeleni" iz Atine su na gostovanju pobedili Real rezultatom 97:86 u 27. kolu Evrolige, a Lesor je ubacio 26 poena, uz sedam skokova, četiri asistencije i dve ukradene lopte za indeks korisnosti 33.
Na drugom i trećem mestu ostali su centar Barselone Jan Veseli i bek Partizana Aleksa Avramović sa indeksom korisnosti 32.
Osim MVP-ja kola, Lesor je, prema izboru Evrolige, izveo i najbolji potez minule runde.
Njegovo silovito zakucavanje preko Poirijea, na asistenciju Kendrika Nana, zasenilo je sve ostale poteze u ovom kolu. Lesor je fenomenalnu partiju "overio" još jednim zakucavanjem koje se takođe našlo u top10 poteza - i ponovo je stradao Poriije, a tada ga je sa obručem "spojio" Kostas Slukas.
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
29.09.2025 17: 50
Trener košarkaša Panatinaikosa Ergin Ataman rekao je danas da će se Matijas Lesor vratiti na teren u novembru.
18.06.2025 22: 08
S obzirom na intenzitet povrede, neminovno je bilo da počnu spekulacije sportske javnosti - hoće li Francuz ikada biti na svom prepoznatljivom nivou?
23.05.2025 17: 37
Dok bi za većinu teška povreda Matijasa Lesora značila kraj sezone, Francuz je uspeo da se oporavi i pomogne svojoj ekipi u pohodu ka odbrani titule prvaka Evrolige.
22.05.2025 19: 15
On će biti na raspolaganju Erginu Atamanu za Fajnal-for Evrolige, ali centar Panatinaikosa nije želeo da oktirje da li će igrati na završnom turniru.
pre 9 minuta 14: 46
Utakmica je na programu u nedelju od 19.30 na Areni sport.
pre 4 sata 10: 40
Crveno-beli trenutno drže skor 6-3, dok je Cedevita Olimpija lider sa impresivnih 9-1, što jasno pokazuje da će večerašnji duel biti pravi test za ambicije obe ekipe.
pre 21 sat 17: 21
Taj meč se igra u subotu (20.30 Tv Arena Premium 1)
25.12.2025 18: 22
Košarkaši Mege gostovaće sutra od 18 časova u Podgorici ekipi Budućnosti.
Ostavite komentar