
pre 8 sati 23: 20
Arsenal u januaru pušta Gabrijela Žezusa
Brazilac obaveštene da na zimu može slobodno da potraži novi klub.
Košarkaš Reala, Džanan Musa, proglašen je za najkorisnijeg igrača 29. kola najelitnijeg evropskog košarkaškog takmičenja, saopštila je Evroliga.
Musa je u pobedi Reala protiv Olimpije iz Milana 91:87 postigao 27 poena, pet skokova, tri asistencije i jednu ukradenu loptu. Takva statistika je bila dovoljna za indeks korisnosti 38 i nagradu MVP kola, koju Musa dobija treći put ove sezone.
Na drugom mestu sa indeksom 32 je košarkaš Olimpijakosa Saša Vezenkov, dok je na trećem mestu Vejd Boldvin sa indeksom korisnoti 31.
Ekipa Reala je trenunto na drugom mestu na tabeli Evrolige sa 20 pobeda i devet poraza.
Ideja da sport bude laboratorija ljudskih mogućnosti stara je koliko i samo takmičenje. Međutim, ono što je dosad bilo tabu, sada postaje poslovni model. Enhanced Games, takmičenje koje otvoreno dopušta korištenje zabranjenih supstanci pod "medicinskim nadzorom", planirano je za maj 2026. u Las Vegasu.
Tri decenije novca u sportu svode se na isto pravilo, NBA ugovori guraju vrh, evropski fudbal puni sredinu piramide, a tenis s jednim izuzetkom remeti matricu. U "realnim 2025" evrima, Nikola Jokić stoji iznad Luke Modrića i Novaka Đokovića, dok Nikola Vučević drži visoku "drugu kotu" NBA.
Portugalski reprezentativac je na kraju svoje igračke karijere, ali ga je ugovor sa saudijskim Al-Nassrom plasirao u odabranu grupu najbogatijih sportista.
Švajcarski regulator za kockanje pokrenuo je preliminarnu istragu o prodaji blokčejn tokena koje podržava FIFA, a koje navijači mogu da zamene za ulaznice za utakmice na Svetskom prvenstvu 2026. godine.
Izvršni direktor Bayer Leverkusena Fernando Carro pozvao je na uvođenje međunarodnog limita plata za fudbalere, upozoravajući da finansijska dominacija engleske Premijer lige može da ugrozi Ligu šampiona.
18.02.2025 17: 40
Sezona koja će, po svemu sudeći, ostati upamćena kao jedna od najslabijih u istoriji "kraljevića" imaće posledice...
30.12.2024 19: 00
Francuz dobio prestižno prizanje za svoja izdanja u najjačem kontinentalnom takmičenju pod obručima.
14.12.2024 15: 12
Košarkaš milanske Olimpije očekivano pokupio individualno priznanje za partiju u poslednjem kolu elitnog takmičenja.
02.12.2024 13: 18
Plejmejker Pariza imao je u novembru indeks korisnosti 25.
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 1d
pre 8 sati 23: 00
Izraelci vodili 39 minuta, Grci slavili su poslednjem minutu.
pre 8 sati 22: 37
Trener crnoi-belih istakao da je Evroliga čudo i da svako svakog može da pobedi, zato opominje igrače da moraju da se pomuče za svaki trijumf.
pre 9 sati 21: 48
Italijanski strućnjak veoma ceni sledećeg rivala u Evroligi.
pre 9 sati 21: 39
Prvak Evrolige ubedljiv protiv nemačkog tima u petom kolu.
Ostavite komentar