
pre 3 sata 23: 00
Dejna Vajt potvrdio ono čemu se svi nadaju: Sprema se superborba između Mahačeva i Topurije
Jedno rivalstvo koje se već dugo krčka jeste između Ilije Topurije i Islama Mahačeva - dva najbolja takmičara u celoj organizaciji.
Košarkaš Efesa Šejn Larkin je najkorisniji igrača 13. kola Evrolige, objavilo je najelitnije košarkaško takmičenje u Evropi.
Larkin je u pobedi njegovog tima nas Albom u Berlinu rezultatom 97:89, postigao 32 poena, uz četiri skoka i četiri asistencije za indeks korisnosti 41.
Iza sebe je ostavio centra Albe Johanesa Timana, sa indeksom korisnosti 40, košarkaša Virtusa Tornika Šengeliju sa indeksom korisnosti 34, beka Makabija Lorenca Brauna sa indeksom korisnoti 32 i košarkaše Monaka Majka Džejmsa i centra Barselone Vilija Ernangomesa sa indeksom korisnosti 26.
Larkin je isto priznanje podelio sa Maodom Loom iz Olimpije Milano u 10. kolu najkvalitetnijeg evropskog klupskog takmičenja.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
08.09.2024 14: 35
Košarkaš Efesa Šejn Larkin odsustvovaće dve nedelje van terena zbog povrede skočnog zgloba, prenose danas turski mediji
09.03.2024 13: 00
Košarkaš Efesa Šejn Larkin izabran je za najkorisnijeg igrača (MVP) 28. kola Evrolige čime je postao rekorder elitnog takmičenja po broju nagrada za najboljeg igrača runde.
25.11.2023 15: 03
Košarkaš Efesa Šejn Larkin i igrač Olimpije iz Milana Maodo Lo proglašeni su za najkorisnije igrače 10. kola Evrolige.
04.03.2023 15: 53
Košarkaš Efesa istakao se u prethodnom kolu Evrolige, kada je u Atini predvodio turski tim do pobede nad Panatinaikosom.
pre 4 sata 21: 20
Američki košarkaš Karsen Edvards novi je član Virtusa, saopštio je danas šampion Italije.
pre 5 sati 20: 20
Predsednik Partizana govorio je u skorašnjem intervjuu o pojačanjima koja se nikada nisu desila...
pre 6 sati 19: 25
Na "ECOMMBX Kupu" naći će se Srbija, Grčka, Izrael i Kipar, što će predstavljati generalnu probu pred početak Evrobasketa.
pre 7 sati 18: 55
Zasad deluje da će crno-beli iskoristiti opciju iz ugovora nekadašnjeg košarkaša Burga...
Ostavite komentar