pre 14 minuta 15: 59
Veliko iznenađenje u Zvezdi: Kenan se pojavio pred finiš sezone
Ostaje da se vidi kada će se Kenan vratiti na parket i ponovo biti na raspolaganju stručnom štabu.
Guliver
U kratkom intermecu između osmog i devetog kola košarkaške Evrolige, stručan žiri najjačeg evropskog klupskog takmičenja procenio je da je Kodi Miler-Mekitajner bio najkorisniji pojedinac prethodne runde.
Prvotimac Baskonije blistao je u pobedi svog tima protiv Barselone, a brojanjem je utvrđeno da je Amerikanac postigao 20 poena i imao sedam asistencija, uz indeks korisnosti 29. Dovoljno, da bivši igrač Partizana i sadašnji trenerski izbor eks trenera Crvene zvezde, Duška Ivanovića, zaseni konkurenciju.
Iza nekadašnjeg člana Cedevita Olimpije, Burža, Andore, Zenita, Parme, Gacijantepa... ostali su bek Virtusa Ife Lindberg sa indeksom 28 i igrač Efesa na istoj poziciji - Šejn Larkin sa indeksom korisnosti 25.
Kada je Nikola Jokić u junu 2023. podigao treći MVP trofej, američki komentatori masovno su počeli pisati o "europeizaciji NBA-a".
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
16.04.2026 23: 28
Mnogo je bilo lakše kada se takmičenje okonča pobedom.
16.04.2026 22: 20
U meču koji je obilovao greškama, crno-beli su bili manje loš rival i zasluženo stigli do pobede.
16.04.2026 08: 46
Crno-beli večeras (20.30 Tv Arena Premium 2) dočekuje ekipu iz Vitorije u poslednjem kolu ovog takmičenja.
15.04.2026 10: 31
Da li ovaj potez Amerikanca sve menja iz korena?
pre 1 sat 14: 39
Na prethodnim sastancima već je usvojen novi finansijski okvir. Prema njemu, klubovi sa licencom zadržavaće 65 odsto prihoda od TV prava, dok će preostalih 35 odsto biti raspodeljeno svim licenciranim učesnicima.
pre 2 sata 13: 35
Blosomgejm iza sebe ostavlja možda i najbolju sezonu u karijeri. U proseku je beležio 9,6 poena i 4,3 skoka po utakmici, a posebno je zablistao u završnici sezone, kada je bio najefikasniji igrač svog tima.
pre 2 sata 13: 20
Košarkaši Partizana dočekaće sutra od 21.00 čas Bosnu u dvorani "Aleksandar Nikolić".
pre 3 sata 12: 41
Uprkos neplaniranoj uvertiri pred duel sa Cedevita Olimpija, izabranici Saša Obradović nemaju luksuz da traže alibi. Novi izazov dolazi brzo već u četvrtak od 18.30 u dvorani "Pionir", gde će početi četvrtfinalna serija.
Ostavite komentar