pre 7 minuta 09: 06
Pojačanja superligaša: Kebe vozi "traktor", Jamajčanin u Pazaru
IMT je doveo prvo pojačanje ovog leta, Novi Pazar u dva dana predstavio dvojicu stranaca.
KK Crvena zvezda
Američki centar, Džoel Bolomboj, novo je pojačanje Crvene zvezde.
Posle Majka Tobija, još jedan centar je stigao na Mali Kalemegdan, a Bolomboj je prošle sezone takođe branio crveno-bele boje, budući da je igrao za Olimpijakos, sa kojim je stigao do finala Evrolige.
Bolomboj je bio rezerva za sjajnog Mustafu Fala, a minute je delio sa Tarikom Blekom, a valja napomenuti da je ovo druo leto za redom da Zvezda "krade" centra Olimpijakosu, jer je prošle godine iz redova grčkog u srpskog šampiona stigao Hasan Martin.
Takođe, zapažene partije pružao je i u moskovskom CSKA, za koji je nastupao u periodu od 2018. do 2022. godine.
Čini se da je Zvezda ovim zatvorila unutrašnju liniju, budućo da se u istoj trenutno nalaze Bolomboj, Tobi, Luka Mitrović, Marko Simonović, Dejan Davidovac, a za sada su tu i Ognjen Kuzmić i Miroslav Raduljica.
Danas se završava tronedeljna Trka kroz Francusku.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo ima rekordne 104 utakmice, nakon što je FIFA proširila takmičenje na 48 reprezentacija. Do kraja turnira, predsednik FIFA Gianni Infantino prisustvovaće gotovo polovini svih mečeva.
21.04.2026 08: 23
Košarkaši crveno-beli u Kataloniji (20.45, TV Arena 1 Premium) igraju plej-in utakmicu Evrolige.
17.04.2026 23: 00
Crveno-beli nisu imali previše uspeha protiv katalonskog kluba u prošlosti.
17.04.2026 17: 38
Stameni centar doživeo je neprijatnu povredu na početku meča sa Realom, zbog koje je presedeo čitav meč.
06.04.2026 16: 12
Centar Crvene zvezde svestan je da im je meč protiv francuske ekie biti ili ne biti za plasman u plej-of Evrolige.
pre 9 sati 23: 40
Dubai ne odustaje od dovođenja Tomasa Vokapa.
pre 11 sati 22: 11
Posle sporog starta prelaznog roka, Partizan je počeo da se konsoliduje i ozvaničio je tri nova pojačanja - Lamara Stivensa, Alesandra Pajolu i Kevarijusa Hejsa.
pre 12 sati 20: 59
Američki centar Mozes Rajt i zvanično je novi košarkaš Olimpije Milano, čime je okončana višenedeljna saga oko njegove budućnosti.
pre 15 sati 17: 24
Legenda Reala produžila je ugovor i nastaviće da ispisuje istoriju madridskog velikana.
Ostavite komentar