Arnas Velička meta Partizana ponude Budućnosti i Brizbejna | Arena Sport
srb
najnovije
ABA liga

Pominjao se kao meta Partizana, a on merka da li će u komšiluk, ili baš daleko

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

14.06.2026 19:00
Arnas Velička Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Arnas Velička

Košarkaš Neptunasa i reprezentativac Litvanije Arnas Velička bio je na radaru Partizana i to pošto je u nedavno okončanoj sezoni bio najbolji asistent Evrokupa.

Litvanski mediji su pisali su da su crno-beli navodno i kontaktirali klub iz Klajpede, ali pregovori očigledno nisu otišli daleko.

Pouzdani plej, koji je između ostalog, nosio i dresove Žalgirisa i Barselone, razmatra nekoliko opcija, a najkonkretnije su stigle iz ABA lige i daleke Australije - od podgoričke Budućnosti i ekipe Brizbejn Bulits, prenosi portal basketnews.

Arnas Velička, koji ima 26 godina, ove sezone u Evrokupu nastupao je na 17 mečeva i u proseku beležio 14,1 poen, 4,3 skokova, 7,7 asistencija i 1,6 ukradenih lopti po meču.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar