Košarkaši Dubaija vraća se u svoj domaći ambijent i polufinalne utakmice Admiral Bet ABA lige igraće u dvorani „Koka-Kola arena“ u najvećem gradu Ujedinjenih Arapskih Emirata, nezvanično saznaje "Mozzart Sport". Prema informacijama koje su se pojavile u prethodnim danima, a koje su bile inicijalno predstavljene kroz dopis rukovodstvu regionalnog takmičenja, stigla je potvrda da Dubai može da se vrati domaćim mečevima pred svojom publikom. Ostaje da ABA liga ovu odluku i zvanično verifikuje.
Dubai, koji je prethodne sezone stigao do polufinala, sada bi mogao da ima i prednost domaćeg terena u završnici, bez obzira na protivnika. Pre toga ga čeka duel sa boljim iz okršaja Budućnosti i Kluža, gde je rezultat trenutno 1:1, a majstorica se igra u utorak od (20.00) u podgoričkoj "Morači". Podsetimo, Dubai je u prethodnom periodu kao domaćin igrao u sarajevskoj Zetri, zbog bezbednosne situacije na Bliskom istoku, ali kako su se tenzije u Ujedinjenim Arapskim Emiratima smirile, klub se vraća u svoju bazu i standardni domaći ambijent.
Ostavite komentar