Ognjen Dobrić trojka sa pola terena KK Crvena zvezda Kluž ABA liga | Arena Sport
srb
najnovije
ABA liga

(VIDEO) Dobrić pogađa odakle god treba: Evo kako je Zvezdin kapiten stavio tačku na prvu četvrtinu meča sa Klužom

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

13.04.2026 18:34
Ognjen Dobrić Starsport
Ognjen Dobrić

U poslednje vreme Ognjen Dobrić blista pri šutu sa distance, a na kraju prve četvrtine utakmice sa Klužom podigao je "snajperski nišan" na još veći nivo. Uz zvuk sirene srpski reprezentativac uspeo je da ubaci trojku sa pola terena!

Ovo je tačno forma koja je neophodna Crvenoj zvezdi u izuzetno napetoj i zahtevnoj završnici sezone. Kapiten ekipe je blistao i na utakmici sa Parizom, gde je pogodio pet trojki i bio značajan faktor trijumfu koji je pogurao izabranike Saše Obradovića ka zagarantovanom mestu u plej-inu Evrolige. 

Dobrić je odmah po startu druge četvrtine pogodio još jednu trojku. Sredinom drugog kvartala stigao je do učinka od osam poena, te ne bi bilo nikakvo iznenađenje da se 31-godišnjak nađe na dvocifrenom učinku pri odlasku na "veliki odmor". 

 

Sve utakmice ABA lige gledajte na kanalima TV Arena sport. Utakmica Crvena zvezda - Kluž je dostupna uživo na Arena 1 Premium, a meč takođe možete pratiti i na našem LAJV BLOGU.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar