pre 1 sat 22: 51
Kiks Rendžersa na premijeri: Dragojević će pričekati na debi
Remi na otvaranju škotskog Premijeršipa.
Maxim Konankov/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia
Košarkaški klub Partizan saopštio je da će meč trećeg kola TOP 8 faze ABA lige protiv Cedevita Olimpije biti odigran u neobičnom terminu. Srpski i slovenački sastav ukrstiće koplja u nedelju, 15. marta, od 13 časova u Beogradskoj areni.
"Usled zgusnutog rasporeda i važnih utakmica koje već 17. marta igraju i Cedevita Olimpija i Partizan u Evrokupu, odnosno Evroligi, timovi su postigli dogovor da nedeljna utakmica ABA lige počne u ranijem, pomalo neuobičajenom terminu od 13 časova", saopštili su crno-beli na društvenim mrežama.
Razlog ovakve odluke koja odgovara i jednima i drugima je prenatrpan raspored i više vremena za odmor do naredne evropske utakmice.
Partizan se nalazi na prvom mestu na tabeli sa 17 pobeda i jednim porazom, dok je Cedevita Olimpija na petoj poziciji sa skorom 12-5.
Evropski fudbalski savezi zgražavaju se nad Fifinim planom promene poslovnog modela sporta.
Članice UEFA-e, njih 55, odlučilo je da bojkotuje FIFA-ina takmičenja ukoliko predsednik FIFA-e Gianni Infantino nastavi s planovima da proda udele u Svetskom prvenstvu privatnim investitorima, prema rečima osobe upoznate s tim pitanjem.
FIFA planira da osnuje kompaniju vrednu 20 milijardi dolara u koju bi prebacila komercijalna prava i poslovanje svojih najvećih takmičenja, a zatim bi deo vlasništva prodala privatnim investitorima.
Da li je lešnik dobra alternativa tradicionalnom ulaganju i štednji? Otkriva nam bivši srpski košarkaš Milan Mačvan, u emisiji Spotlight na Bloomberg Adria TV.
Danas se završava tronedeljna Trka kroz Francusku.
12.04.2026 19: 55
Klub iz Humske će sada pomno pratiti naredni duel Dubaija, koji ima priliku da ponovo preotme lidersku poziciju.
12.04.2026 18: 56
Ovim trijumfom su takođe i zagarantovali ulazak u plej-of sa nekog od prve dve pozicije...
12.04.2026 10: 06
Crno-beli vezali tri poraza, u dva takmičenja, pred gostovanje u Ljubljani.
11.04.2026 16: 21
Košarkaši Partizana će nakon poraza od Žalgirisa u pretposlednjem kolu Evrolige gostovati Cedevita Olimpiji kako bi odmerili snage u sedmoj rundi TOP 8 faze AdmiralBet ABA lige.
YouTube
pre 2h
YouTube
pre 1d
pre 2 sata 21: 34
Deluje da i dalje nema ambicije te vrste.
pre 4 sata 19: 15
Panatinaikos u predstojećoj sezoni računa na dvojac koji je bio na pozajmicama
pre 5 sati 18: 53
"Gubili smo utakmice koje smo morali da dobijemo."
pre 8 sati 15: 35
Sportski svet oprostio se od legendarnog Franka Barezija, a među onima koji su mu odali počast bio je i trener Srbije Aleksandar Đorđević.
Ostavite komentar