pre 4 minuta 22: 10
(UŽIVO, VIDEO) Barselona - Crvena zvezda (4/4): Mala trunka nade pred poslednji kvartal
Sav trud i rad se sveo na jednu utakmicu, odnosno najveći ispit do sada u "Blaugrani".
KK Mega
Mladi košarkaški reprezentativac Srbije Vuk Danilović (18) potpisao je prvi profesionalni ugovor sa Megom, saopštio je danas beogradski klub.
"Talentovani košarkaš ove sezone igra na dvojnoj licenici za Megu i IBC. Debitovao je u ABA ligi pod vođstvom Vuleta Avdalovića protiv Crvene zvezde, dok je nastupajući za IBC prosečno beležio 13,3 poena u Drugoj muškoj ligi Srbije", stoji u objavi Mege.
Danilović je rođen 2. januara, 2008. godine. U Megi je od 2022. godine, a u dresu reprezentacije Srbije osvojio je bronzu na Evropskom prvenstvu za kadete 2024. godine.
Utakmice Mege u AdmiralBet ABA ligi možete pratiti na kanalima TV Arena Sport.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
06.04.2026 21: 30
Košarkaši Mege upisali su važnu pobedu u 7. kolu plej-auta ABA lige, pošto su posle velike drame i produžetka u "Hali Sportova" savladali Krku sa 103:98 i tako i definitivno potvrdili opstanak u regionalnom takmičenju. Sa druge strane, slovenački tim nastavlja grčevitu borbu u završnici sezone.
28.03.2026 14: 55
Košarkaši FMP-a pobedili su kao gosti Megu rezultatom 84:79 u meču šestog kola plej-auta ABA lige. Mega sad ima skor 9-13, a FMP uz utakmicu manje 9-12. Lazar Stefanović i Filip Barna su predvodili FMP ka pobedi sa po 21 poenom, a 20 je dao Džošua Skot.
19.03.2026 21: 05
Srpski klub slavio 82:78 na gostovanju u Sloveniji, u 4. kolu plej-auta ABA lige.
15.03.2026 14: 00
Kod Mege je najbolji učinak imao Bogoljub Marković sa 20 poena i šest skokova, dok je Savo Drezgić dodao 16 poena. U redovima Borca, najefikasniji je bio Aleksa Uskoković sa 16 poena.
pre 19 minuta 21: 55
Košarkaši Dubai su obezbedili prvu poziciju u ABA ligi pred početak plej-ofa nakon što su savladali Bosnu u poslednjem kolu 92:64 (28:12, 18:19, 21:16, 17:25).
pre 4 sata 18: 03
Beogradski klubovi ostali bez velike želje.
pre 4 sata 17: 27
"Parnom valjku" treba generalni remont.
pre 4 sata 17: 18
Klub iz Istanbula u sredu (19.00 TV Arena Premium 3) dočekuje Burg u finalu ovog takmičenja.
Ostavite komentar