pre 1 sat 04: 07
Oni žive za fudbal, a fudbal živi kroz njih
Većina zemalja i ljudi na planeti voli fudbal. Postoje i one zemlje koje ga obožavaju. A onda postoji Argentina, mesto gde fudbal nije sport, već način života.
ABA League j.t.d./Dragana Stjepanovic
Košarkaši Partizana ostavrili su uvodnu pobedu u finalnoj seriji plej-ofa AdmiralBet lige protiv podgoričke Budućnosti, a crnogorska ekipa je u četvrtak uveče imala ogromnu podršku sa tribina dvorane "Morača" i očekuje se da će tako biti i u subotu (21.00, TV Arena 2 Premium).
Podgoričani su saopštili da su ulaznice za taj meč danas puštene u prodaju i da će se prodavati i na dan meča, ukoliko ih uopšte do tada ostane us lobodnoj prodaji.
"Budućnost obaveštava javnost da u petak počinje prodaja karata za drugi meč finala ABA lige, koji naš Klub igra sa Partizanom. Prodaja ulaznica će se vršiti u petak (11-19h) i subotu (9-21h) na biletarnici Sportskog centra 'Morača', a cene ulaznica su 25, 30 i 35 evra", navodi se u saopštenju Budućnosti.
Nakon druge utakmice u glavnom gradu Crne Gore finalna serija se seli u Beograd, gde će se u utorak 10. juna odigrati treći meč u "Beogradskoj areni", a potencijalna četvrta utakmica je na programu dva dana kasnije na istom mestu, dok će se eventualna "majstorica" igrati u Podgorici 16. juna.
Lionel Messi i Cristiano Ronaldo stvorili su tokom poslednjih decenija najveće fudbalsko rivalstvo modernog doba.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
06.04.2026 11: 38
Košarkaš Budućnosti imao protiv Partizana indeks korisnosti 25.
05.04.2026 20: 39
"Bilo je dobrih momenata, ali malo da bi se stiglo do pobede", kaže trener Partizana.
05.04.2026 19: 50
"Parni valjak" više ne drži čelo tabele u TOP 8 fazi ABA lige, pošto je poražen od Budućnosti sa 95:89 (24:27, 28:18, 22:28, 21:16) u šestom kolu.
05.04.2026 12: 14
Beogradski tim regionalno košarkaško takmičenje nastavlja mečom u Podgorici.
pre 6 sati 22: 30
Košarkaški reprezentativci Srbije do 20 godina, predvođeni Lučićem i Bošnjakovićem deklasirali Italiju.
pre 7 sati 22: 01
Laprovitola je za Huventud nastupao od 2017. do 2019. godine, a posebno se pamti sezona 2018/19.
pre 13 sati 15: 58
Iskusni Amerikanac pojačao šampiona ABA lige
pre 13 sati 15: 53
Od Mornara do zvezde Evrokupa. Deron Rasel napravio je veliki iskorak i sada stiže u Kneževinu.
Ostavite komentar