pre 5 sekundi 20: 40
Leverkuzen u drugom delu igre slomio Keln: Pričaće se o golu Terijea
Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su na svom terenu Keln sa 2:0 (0:0), u utakmici 14. kola Bundeslige.
AdmiralBet ABA liga/Crvena zvezda/Djordje Kostić
Košarkaši Crvene zvezde uspešno su slavili pred domaćim navijačima protiv Krke rezultatom 81:69 (17:15, 22:18, 22:17, 20:19) u 29. kolu ABA lige. Ekipa je tako prekinula loš niz od tri poraza uzastopce, čime polako tempiraju formu za ulazak u plej-of regionalnog prvenstva.
Zahuktava se Jadranska liga, a pred nama je verovatno jedna od najzanimljivijih završnica u ovoj deceniji. Retka je situacija gde "večiti" nisu apsolutni favoriti, a šanse da crveno-beli odbrane titulu prvaka nisu uopšte velike. Nakon iscrpljujuće završnice Evrolige, došlo je vreme za preko potreban predah, a zatim i duel sa Krkom koja je već odavno ostala bez šansi za prolaz u dalji krug takmičenja.
Prva četvrtina bila je veoma spora, sa mnogo malih brojem datih koševa. Publika u Beogradskoj areni je za sedam minuta košarke videla svega 15 poena, što je bio jasan znak da izabranici trenera Janisa Sferopulosa moraju da "dodaju gas" ukoliko žele da slave na ovoj utakmici.
Situacija na terenu oslikala se i na semaforu, pošto su na startu drugog kvartala po prvi put bili u zaostatku. Slovenački tim je stigao do 20:19 čime su prvi put poveli na ovom meču. Trajalo je njihovo vođstvo većinu kvartala, ali je Ognjen Dobrić u finišu poluvremena doneo klubu sa Malog Kalemegdana značajnih +6. Osveženje na 10-minutnoj pauzi je i te kako prijalo crveno-belima, s obzirom da su na sjajan način započeli nastavak igre.
Samleli su Krku u trećem kvartalu, a trojka Jaga Dos Santosa u finišu četvrtine donela je Crvenoj zvezdi prvu dvocifrenu prednost na utakmici. U tom momentu gosti su bili slomljeni, te se beogradski tim lako "provozao" do novog trijumfa.
AdmiralBet ABA Liga, 29. kolo
PETAK
Borac - Cibona 72:66
SUBOTA
Igokea - Dubai 88:97
NEDELJA
Cedevita - Partizan 71:81
Crvena zvezda - Krka 81:69
PONEDELJAK
Budućnosti - FMP 17.00 (AS1)
Mornar - Split 18.00 (AS4)
Spartak - Zadar 19.00 (AS5)
Mega - SC Derbi 20.00 (AS4)
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
29.12.2024 12: 30
Poslednje profesionalne obaveze u 2024. godoni košarkaši Crvene zvezde imaće od 18.30 časova (TV Arena 1 Premium) u Novom Mestu, gde ih u okvru 14. kola AdmiralBet Aba lige očekuje meč protiv Krke.
28.12.2024 23: 00
Susret 14. kola ABA lige između Krke i Crvene zvezde pratite sutra od 18.30 na Areni 1 Premium.
28.12.2024 14: 42
Trener košarkaša Crvene zvezde nema mnogo vremena za pripremu novog meča, posle važne pobede u Barseloni.
10.03.2024 20: 36
Košarkaši Crvene zvezde su rutinski savladali ekipu Krke 110:57 (31:11, 25:16, 25:17, 29:13) u hali "Aleksandar Nikolić" u okviru 22. kola AdmiralBet ABA lige.
YouTube
pre 37min
YouTube
pre 48min
YouTube
pre 1h
pre 1 sat 19: 20
Košarkaši Borca iz Čačka savladali su na svom parketu u okvir 10. kola ABA lige grupa A, ekipu Studentskog Centra nakon produžetka rezultatom 89:82.
pre 2 sata 18: 19
Košarkaši Bešiktaša, koje sa klupe predvodi selektor reprezentacije Srbije Dušan Alimpijević, pobedili su na gostovalju ekipu Bahčešehira koju sa klupe predvodi još jedan srpski stručnjak Marko Barać sa 88:95 u 11. kolu turske Superlige. Nastavili su tako "orlovi" da nižu pobede ovo im je u ligi jedanaesti vezani trijumf i trenutno su jedina neporažena ekipa.
pre 2 sata 17: 46
Trener crveno-belih smatra da je duel sa Subotičanima pravi kako bi ekipa pokazala karakter.
pre 3 sata 16: 48
Trener košarkaša Spartaka iz Subotice Vladimir Jovanović izjavio je danas pred utakmicu 10. kola ABA lige da njegova ekipa mora da odigra agresivnu odbranu i zaustavi kontranapad Crvene zvezde.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
2 dana
Ostavite komentar