
pre 2 sata 23: 57
Real prihvatio poziv Pari Sen Žermena: Žilava Borusija Dortmund kolateralna šteta
Madriđani savladali "milionere" u sadržajnom četvrtfinalu Svetskog klupskog prvenstva.
Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet večeras dobijaju rivala u finalu AdmiralBet ABA lige. Partizan Mozzart bet u majstorici čeka Budućnost Voli (19,00, TV Arena 1 Premium) i ako gledamo kvalitet tima, tradiciju mečeva u Beogradu trebalo bi očekivati novi okršaj "večitih" za krunu u regionu.
Budućnost nikad nije uspevala u nokaut fazi da slavi u Beogradu, ali poslednjih put nadmašila je crno-bele u Pioniru 2020. godine u ligaškom delu (101:99). Trijumf crnogorskog tima u Podgorici ispratio je niz neugodnih događaja, pa je zato trener crno-belih Željko Obradović apelovao na navijače:
"Igramo majstoricu i imamo veliku želju da imamo naše navijače koji će doći da podrže ekipu i da se sve protekne u fer i sportskoj borbi. Moramo još jednom da damo primer svima. Mi smo Partizan u svakom smislu, koncentrisani svi na ono što se dešava na parketu. Ponavljam, dolaze nam naši sportski prijatelji i želimo da sve protekne u fer i sportskom duhu".
Budućnost će dočekati krcata Arena.
"Čeka nas zanimljiva utakmica. Čvršća, pogotovo od strane Partizana. Igramo pred punom 'Arenom'. Jedva čekamo utakmicu - uradićemo sve što je do nas da iznenadimo Partizan. Najbitnije je da imamo pravi pristup, energiju, da smo čvrsti i agresivni. Samo tako možemo da računamo na finale", istakao je trener Budućnosti Andrej Žakelj.
Partizan brani krunu u Regionalnoj ligi osvojenu prošle godine protiv Crene zvezde u pet mečeva.
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
Tokom dvadesetčetvorogodišnje karijere koja se završila 2022. godine, zaradio je 130,6 miliona dolara od nagrada.
Samo godinu pre početka Svetskog prvenstva u fudbalu 2026. godine, navijači širom sveta nalaze se u čudnoj situaciji: mogu da kupe VIP pristup finalu u Nju Džerziju za više od 70.000 dolara, ali ne mogu da rezervišu osnovnu kartu za utakmicu grupne faze u Dalasu.
09.06.2025 13: 35
Posle dva odigrana meča u Podgorici, rezultat u finalnoj seriji je izjednačen, "crno-beli" su trijumfovali u prvom susretu posle produžetka (94:88), dok je Budućnost uzvratila u drugom meču (84:73).
08.06.2025 00: 16
Reči trenera Partizana posle poraza od Budućnosti...
06.06.2025 19: 25
Crno-beli su poveli sa 1-0 protiv Budućnosti u finalnoj seriji ABA lige.
06.06.2025 00: 16
Oglasio se strateg Budućnosti nakon poraza njegovog tima...
pre 12 sati 14: 40
Selektor Luka Banki imaće sve asove na raspolaganju.
pre 15 sati 11: 15
Novi igrač Valensije je tokom karijere igrao i za Breogan, Manresu i Veneciju.
04.07.2025 18: 00
Bliži se Evropsko prvenstvo u košarci gde će Slovenija probati da ponovi uspeh iz 2017. godine kada su se preko Srbije popeli na krov Starog kontinenta.
04.07.2025 13: 58
Košarkaši Budućnosti, vicešampioni AdmiralBet Aba lige, igraće u grupi B Evrokupa u kojoj će im, između ostalih, rival biti i Bešiktaš srpskog trenera Dušana Alimpijevića.
Ostavite komentar