pre 4 minuta 13: 00
Dejan Milosavljev diže temperaturu pred dvomeč sa Mađarima: Srca, borba, publika...
Sjajni golman rukometne reperezentacije Srbije očekuje težak komšijski obračun za Svetsko prvenstvo 2027.
ABA liga/Igokea/Marija Vuruna
Košarkaš Igokee Dragan Milosavljević izjavio je pred utakmicu sa Crvenom zvezdom, da će njegov tim dati sve od sebe na meču protiv beogradskog kluba.
Košarkaši Crvene zvezde sutra od 20 časova gostuju ekipi Igokee u prvom kolu ABA regionalne lige.
"O ekipi Zvezde ne treba trošiti reči, uz Partizan jedan od favorita za osvajanje ABA lige. To su dve evroligaške ekipe koje imaju velike rostere, sjajne igrače, sjajne trenere, sigurno će biti teško. Igramo na domaćem terenu, bez nekog velikog pritiska. Daćemo sve od sebe, da vidimo gde smo u ovom trenutku", izjavio je Milosavljević.
Dodaje da je na ekipi da se opusti i da uživa u utakmicama.
"U pripremnom periodu smo imali problema sa povredama, nismo toliko zajedno kao ekipa. Jedva čekamo početak sezone, drago mi je da smo svi na okupu. Imamo dobru širinu. U nekim trenucima utakmice možemo da se oslonimo na taj ‘switch’, nema nekog mismeča, svi smo veliki, imamo fiziku i to je sigurno jedna prednost koju ćemo koristiti", zaključio je Milosavljević.
FIFA je pre nego što su ulaznice ove godine puštene u prodaju dobila 500 miliona zahteva za karte, u poređenju sa manje od 50 miliona za Svetska prvenstva 2018. i 2022. godine.
Kada je Nikola Jokić u junu 2023. podigao treći MVP trofej, američki komentatori masovno su počeli pisati o "europeizaciji NBA-a".
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
15.02.2026 20: 32
Košarkaši Crvene zvezde savladali su večeras Igokeu rezultatom 94:84 na startu Top 8 faze AdmiralBet ABA lige. Posle meča, medijima se obratio trener beogradskog tima, Saša Obradović.
15.02.2026 18: 54
Beogradska arena je zauzeta zbog večerašnjeg derbija Partizana i Budućnosti, a hala "Aleksandar Nikolić" zbog finala MMA Evropskog prvenstva.
15.02.2026 09: 28
Tim saše Obradovića domaćin timu iz Republike Srpske.
11.08.2025 19: 00
"Kao što svi kažu, jedni smo od najvećih favorita, imamo sjajnu ekipu, već dugi niz godinama uvek promakne zlato koje se čeka", rekao je prekaljeni plej.
pre 1 sat 11: 12
Sada je sve jasno...
pre 3 sata 10: 04
Jovana Nogić odigrala je utakmicu iz snova na debiju u WNBA ligi i sa 19 poena predvodila Finiks do ubedljive pobede nad šampionkama iz Las Vegasa.
pre 14 sati 22: 10
Težak poraz za srpskog trenera...
pre 17 sati 19: 21
Tim iz Sarajeva dočekuje crno-bele u nedelju (17.00 TV Arena Premium 2) u plej-ofu Admiral Bet ABA lige.
Ostavite komentar