
pre 29 minuta 16: 33
Odlično organizovan Eurobasket za mlade: Ministar Gajić ugostio Garbahosu!
Prvi čovek FIBA Evrope je istakao da je sve funcionisalo besprekorno
Dva dana pre početka nove sezone na Tajlandu, trener Muang Tong junjateda Mario Đurovski dobio je vredno pojačanje u napadu - Stefana Šćepovića. Izdanak Partizanove škole fudbala napustio je australijski Brizbejn Roar i potpisao je jednogodišnji ugovor sa ekipom koju sa klupe predvodi Zvezdin izdanak, a već dve godine uspešan trener ovog kluba gde je ostavio dubok trag i kao igrač.
Prošle sezone Muang Tong je završio na četvrtom mestu i igrao veoma atraktivan fudbal, posle šampiona Burirama bili su druga najefikasnija ekipa u ligi. Sledi godina novih izazova i dokazivanja, a Đurovski je dobio dodatnu snagu u napadu dolaskom Šćepovića koji je imao veoma zavidnu karijeru. Transfer je odradila agencija "Seven stars".
Iako su mu 33 godine, Šćeoivć je pravi srpski globtroter, igrao je u karijeri za OFK Beograd, Sampdoriju, Briž, Kortrijk, Hapoel Akru, Partizan, Ašdod, Sporting Hihon, Seltik, Hetafe, Videoton, Jagieloniju, Mačidu, AEL limasol i Brizbejn Roar. Ima i osam nastupa za selekciju Srbije uz jedan pogodak.
Stefanov brat Marko Šćepović od zimus je član Luga.
Francuski fudbalski gigant Paris Saint-Germain objavio je na Bitcoin konferenciji u Las Vegasu da u bilansu kluba drži 120 bitcoina, trenutne vrednosti oko 14,5 miliona dolara.
Tema tužbi protiv Manchester Cityja izazvala je podele među navijačima.
Fudbal danas sve više nalikuje velikim korporacijama nego sportskim klubovima kakve smo znali pre nekoliko decenija. Ključni razlog za to su ogromni novčani iznosi koji cirkuliraju, a koji se kreću od vrtoglavih transfera igrača do astronomskih ugovora o TV pravima.
Đoković, Massa i Magnussen su novi investitori francuskog kluba.
Grupna faza Evropskog fudbalskog prvenstva za žene 2025 (WEURO), koja se nedavno završila, definitivno je ispisala istoriju zbog rekordne posećenosti.
pre 1 sat 15: 58
Srpski fudbaler želi da postiogne što više golova za novi klub.
pre 1 sat 15: 42
Čuvar mreže poljskog šampiona izuzetno ceni crveno-bele.
pre 1 sat 15: 17
Generalni direktor Crvene zvezde govorio o žrebu za plej-of, mogućim rivalima Dinamu iz Kijeva i Pafosu, ali i predstojećem dvomeču sa Lehom.
pre 2 sata 14: 43
Nekadašnji fudbaler Leha se osvrnuo na svoj period u klubu i usput dao svoja očekivanja u dvomeču sa Crvenom zvezdom.
Ostavite komentar