Rapsodija Zvezde u Beogradu: Fiorentina primila pet golova za 27 minuta!

26.07.2023 21:09
Rapsodija Zvezde u Beogradu: Fiorentina primila pet golova za 27 minuta! MN Press

Veče za pamćenje na stadionu "Rajko Mitić". U prijateljskoj utakmici između Crvene zvezde i Fiorentine, fudbaleri srpskog šampiona do vrha su napunili mrežu italijanskog tima, a na odmor su otišli sa neverovatnih 5:0!

Redom su pogađali Kraso, Ivanić, Bukari i Olajinka, koji je bio i dvostruki strelac. Imala je Zvezda prilika da dođe i do ubedljivije prednosti, ali je Kraso pogodio stativu, dok je šut Ivanića zaustavljen na gol liniji Fiorentine.

Ovako je ostalo 5:0, što je bio i rezultat iz 27. minuta, a nema sumnje da nas još uzbuđenja čeka u nastavku utakmice, koju možete pratiti u direktnom prenosu na Areni 1 Premium.