TSC u poslednjoj proveri poražen od Kišvarde

13.07.2023 22:03
TSC u poslednjoj proveri poražen od Kišvarde MN Press

Fudbaleri TSC-a poraženi su u poslednjem pripremnom meču u Sloveniji od Kišvarde 2:1 (1:0).

Na isteku 10. minuta igre prednost Kišvardi doneo je Cipetić. Nakon prodora po desnoj strani, desni bek je prebacio loptu na levu nogu i uputio neodbranjiv šut ka mreži Topolčana.

Posle 10 minuta Mađari su vodili sa 1:0. Cipetić je makon prodora po desnoj strani, prebacio loptu na levu nogu i uputio neodbranjiv šut ka mreži Ilića.

Iako je TSC agresivnije počeo drugo poluvreme, lako je ponovo mađarski tim stigao do šanse kojom je duplirana prednost. Camaj je primio pas Mešanovića, prošao Ćalušića i loptu plasirao u mrežu.

Ipak, izabranici Žarka Lazetića nisu se predavali i brzo stiglo do gola. Stojkovića je odigrao za Đakovca, koji se odlično snašao u kaznenom prostoru i smanjio prednost protivnika.

Pomenuta dva igrača su bila i najistaknutiji pojedinci u redovima tima iz Bačke Topole, ali samo nisi mogli svom timu da donesu izjednačenje.