pre 14 minuta 12: 45
Partizan će protiv Hetafea bodriti pun stadion: Ulaznice se prodaju "kao alva"
Samo prvog dana prodato 10.000 ulaznica za revanš plej-ofa Lige konferencije.
Bivši napadač Zvezde Šerid Endiaje nalazi se na pragu novog transfera, pošto bi senegalski napadač uskoro trebalo da napusti Samsunspor i karijeru nastavi u grčkom PAOK-u. Prema informacijama iz Grčke, 30-godišnji fudbaler trebalo bi da doputuje u Solun, gde ga očekuju lekarski pregledi nakon kojih bi trebalo da usledi potpis ugovora sa klubom.
Ndiaje je dobro poznat ljubiteljima fudbala u Srbiji, budući da je prethodno nosio dres Crvene zvezde. Beogradski klub je u leto 2025. godine odlučio da ga proda Samsunsporu, koji je za njegov transfer izdvojio četiri miliona evra.
U Turskoj je Senegalac imao sasvim solidnu sezonu. Za Samsunspor je tokom prethodne takmičarske godine nastupio 29 puta, postigao deset pogodaka i zabeležio tri asistencije. Dobre partije u klubu donele su mu i mesto u reprezentaciji Senegala, za koju je u dosadašnjoj karijeri odigrao 19 utakmica i postigao četiri gola. Ndiaje je nedavno bio i deo senegalskog nacionalnog tima na Svetskom prvenstvu.
Pre nego što je stigao do Samsunspora, odnosno Crvene zvezde, napadač je promenio nekoliko sredina. Tokom karijere igrao je za Adanu Demirspor, Šangaj Port, Gectepe, Goricu i belgijski Beveren. Ukoliko prođe lekarske preglede bez problema, Ndiaje bi uskoro trebalo da bude predstavljen kao novo pojačanje PAOK-a i da započne novu epizodu u grčkom fudbalu.
Oko 26 odsto investitora iz generacije Z, rođenih između 1997. i 2007. godine, navelo je da sportsko klađenje posmatra kao nameran i trajan deo svojih finansijskih planova.
Pre dve decenije 50 utakmica u sezoni smatralo se ozbiljnim rizikom za zdravlje igrača i kvalitet fudbala.
Predsednik FIFA-e Gianni Infantino odustao je od plana da otvori vrata privatnim investitorima kroz novi komercijalni entitet za Svetsko prvenstvo, nakon snažnog protivljenja UEFA-e, drugih regionalnih saveza i vodećih evropskih klubova.
Evropski fudbalski savezi zgražavaju se nad Fifinim planom promene poslovnog modela sporta.
Članice UEFA-e, njih 55, odlučilo je da bojkotuje FIFA-ina takmičenja ukoliko predsednik FIFA-e Gianni Infantino nastavi s planovima da proda udele u Svetskom prvenstvu privatnim investitorima, prema rečima osobe upoznate s tim pitanjem.
28.08.2025 22: 44
Težak posao će imati srpski šampion...
14.08.2025 12: 20
Fudbaleri Crvene zvezde dočekaće 19. avgusta od 21 čas (Arena 1 Premium) ekipu Pafosa u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u Ligu šampiona
13.08.2025 11: 05
Napadač je pre Zvezde igrao za Beveren, Goctepe, Goricu, Šangaj i Adanu, a u dresu Zvezde ima učinak od 39 golova i 11 asistencija na 86 utakmica.
pre 14 minuta 12: 45
Samo prvog dana prodato 10.000 ulaznica za revanš plej-ofa Lige konferencije.
pre 36 minuta 12: 23
Izašao iz zatvora, pa ga opet spopao...
pre 1 sat 11: 45
Španski napšadač i oficijalno predstavljen u Parizu.
pre 1 sat 11: 30
A ima i konkurenciju iz Premijer lige navodno...
Ostavite komentar