Jirgen Klop novi slektor Nemačka ugovor 2030 fudbal | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz fudbala

Jirgen Klop seda na kormilo Nemačke i čeka Srbiju: Ali, prvo gleda finale Mundijala logo sponzor

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

19.07.2026 17:31
Jirgen Klop gleda večeras finale na Met Lajfu Tanjug/(AP Photo/Martin Meissner)
Jirgen Klop gleda večeras finale na Met Lajfu

Jirgen Klop će sledeće nedelje zvanično preuzeti mesto selektora fudbalera Nemačke, rivala Srbije u Ligi nacija, preneo je danas nemački "Skaj Sport" (Sky Sport). 

Kako navodi "Skaj Sport", utanačeni su svi detalji saradnje nekadašnjeg menadžera Liverpula i čelnika Fudbalskog saveza Nemačke (FSN) i očekuje se da Klop zvanično bude imenovan za selektora "pancera" sledeće nedelje, najverovatnije u sredu. Klop se nalazi u SAD gde će danas pratiti finale Mundijala, pa se u utorak vraća u domovinu.

 

 

Isti izvor tvrdi da će Klop (59) potpisati četvorogodišnji ugovor sa čelnicima FSN i da će na klupi debitovati 24. septembra kad Nemačka u Grupi A2 Lige nacija gostuje Holandiji.

Klop će 1. oktobra sa Nemačkom biti domaćin Srbiji, a "orlovima" će gostovati 13. novembra u Beogradu. U grupi sa Nemačkom, Srbijom, Holandijom je još i Grčka.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar