pre 2 minuta 08: 52
Šta čekaš? Moraš da podmladiš reprezentaciju! Zvezdan Terzić hvali, ali i kritikuje Paunovića
Generalni direktor Crvene zvezde nije oduševljen selektorskim počecima naslednika Dragana Stojkovića.
Srpski napadač, Đorđe Jovanović, mogao bi da postane novi fudbaler Lids junajteda, prenose engleski i izraelski mediji.
Srpski reprezentativac ima još godinu dana do isteka ugovora sa Makabijem, koji ima želju da ga proda kako bi uspeo išta da zaradi. Naime, izraelski klub je njega Čukaričkom platio nešto manje od dva miliona evra, a sada će od Lidsa tražiti četiri.
Lids je u sezoni za nama ispao iz Premijer lige, te će se takmičiti u Čempionšipu. Upravo iz tog razloga, klub je rešio da "prepolovi" troškove, oslobi se nekih igrača i okrene se dovođenju mlađih i jeftinijih.
Dvadesetčetvorogodišnji Jovanović je tokom karijere nastupao za Partizan, Lokeren, Kadiz, Kartagenu, Čukarički i Makabi Tel Aviv. Za reprezentaciju je debitovao u junu prošle godine, od kada je upisao tri nastupa.
Kada je Nikola Jokić u junu 2023. podigao treći MVP trofej, američki komentatori masovno su počeli pisati o "europeizaciji NBA-a".
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
pre 3 minuta 08: 52
Generalni direktor Crvene zvezde nije oduševljen selektorskim počecima naslednika Dragana Stojkovića.
pre 15 minuta 08: 40
Sa španskog dela Pirinejskog poluostrva ne dolaze samo sjajni igrački kadrovi.
pre 35 minuta 08: 20
Španski stručnjak specijalista za drugo po jačini takmičenje Evropske fudbalske federacije.
pre 55 minuta 08: 00
Fudbaler Real Madrida obratio se javnosti nakon skandaloznog sukoba sa saigračem i zadobijenog potresa mozga, zbog koga napušta meč sa Barselonom.
Ostavite komentar