01.07.2023 19:31
Čukarički ubedljiv protiv FK Makedonije: "Brđani" četiri puta zatresli mrežu rivala MN Press

Fudbaleri Čukaričkog su u prijateljskoj utakmici bili ubedljivi protiv FK Makedonije 4:0 (2:0).

Srpski tim je veliku prednost stekao već u prvom poluvremenu kada je uspeo da postigne dva pogotka. Prvi je bio delo Đorđa Ivanovića u 38. minutu, da bi samo tri minuta kasnije udarcem sa šesnaest metara Milutin Vidosavljević pogodio za 2:0.

U nastavku su "brđani" nastavili sa ubedljivom igrom, te su do trećeg gola stigli u 83. minutu preko osamnaestogodišnjeg Matije Stojanovića, da bi konačan rezultat postavio Ibrahim Ndiaj u 88.

Podsetimo, Čukarički će igrati plej-of za plasman u Ligu Evrope.