Dijego Simeone sin Djanluka fudbal braća Huliajan Alvarez Argentino Madrid | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz fudbala

Porodična manufaktura Simeone-Alvarez u Madridu: Simeoneov sin Đanluka na terenu sa "Paukovom" braćom

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

20.04.2026 14:57
Đanluka Simeone sa decom Credit: Marina Frutos/PGS Photo Agency / imago sportfotodienst / Profimedia
Đanluka Simeone sa decom

Đulijano Simeone i Hulijan Alvarez dele svlačionicu pod komandom Dijega Simeonea u Atletiko Madridu, a njihova braća Đanluka Simeone i Agustin i Rafael Alvarez igraće zajednno u španskom niželigašu Argentino de Madrid!

Đanluka Simeone, drugi po starini sin Dijega Simeonea, pre devet meseci, u 27. godini života okačio je kopačke o klin. Igrao je u Rajo Mahadahondi, onda shvatio da nije poput oca i braće Đovanija i Đulijana tako talentovan za ovaj sport, pa je rešio da se posveti nečem drugom u fudbalu - postao je fudbalski agent. A, želeo je i da više vremena provodi sa porodicom.

 

 

Međutim, kada je dobio poziv da igra za Argentino de Madrid, klub argentinske zajednice u glavnom gradu Španije, nije mogao da ih odbije. Zaigrao je u regionalnoj prvoj diviziji Španije i to zajedno sa Agustinom i Rafaelom Alvarezom, braćom golgetera "jorgandžija".

 

 

Argentinci su tu uvek da se ispomažu, pa "Marka" ističe da je Đanluka obećao zemljacima da će igrati do kraja sezone. Za kasnije, ostaje da se vidi.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Atletiko uzvratio Barseloni s dozom ironije: Nudimo za Jamala četiri ulaznice za koncert, godišnju pretplatu na dnevne novine i kesicu semenki

La Liga

29.05.2026 19: 26

Atletiko uzvratio Barseloni s dozom ironije: Nudimo za Jamala četiri ulaznice za koncert, godišnju pretplatu na dnevne novine i kesicu semenki

U jednoj od objava, u kojoj se aludira na Lamina Jamala, iz Atletika su napisali da su "poslali faks" na adresu Barselone sa ponudom koja uključuje četiri ulaznice za koncert, godišnju pretplatu na dnevne novine i kesicu semenki, uz poruku da sa nestrpljenjem čekaju odgovor kako bi mogli da pripreme zvanično saopštenje o transferu.