pre 2 sata 00: 55
Priča za večnost: Legendarni Kigan i čuveni obračun sa Aleksom Fergusonom
Kevin Kigen je otišao, ali njegov emotivni odgovor čuvenom Aleksu Fergusonu zauvek će se pamtiti.
Credit: NOUSHAD / imago sportfotodienst / Profimedia
Aleksandar Mitrović osvojio je svoj prvi trofej u Kataru i začinio ga golom. Al Rajan je osvojio Star kup, pobedivši Muaiteru 2:0, uz pogodak srpskog asa u 51. minutu.
Mitrović je i u dresu selekcije Srbije pokazao da se polako vraća u formu, a posle vodećeg gola Rožera Guedeša (45+1), Mitrogol je sve rešio pogotkom u 51. minutu. U njegovom stilu, posle prekida, iskusno se namestio i lako poentirao.
Slavi Mitrović, a tugovao je srpski trener Aleksandar Veselinović koji je sa drugoligašem Muaiterom napravio senzaciju plasmanom u samo finale.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo ima rekordne 104 utakmice, nakon što je FIFA proširila takmičenje na 48 reprezentacija. Do kraja turnira, predsednik FIFA Gianni Infantino prisustvovaće gotovo polovini svih mečeva.
Politička pozornica Svetskog prvenstva 2026. konačno je preuzela glavnu ulogu na kraju drugog polufinala.
13.09.2025 21: 27
Dobro je počelo za srpskog reprezentativca...
12.09.2025 10: 50
Srpski napadač na teren bi mogao već sutra protiv drugoplasirane ekipe.
04.09.2025 20: 49
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović novi je igrač Al Rajana, saopštio je danas klub iz Katara.
03.09.2025 20: 04
Katarski klub se pohvalio da je postigao dogovor sa srpskim napadačem i Al Hilalom.
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 16h
YouTube
pre 1d
pre 2 sata 00: 55
Kevin Kigen je otišao, ali njegov emotivni odgovor čuvenom Aleksu Fergusonu zauvek će se pamtiti.
pre 4 sata 22: 45
Al Hilal ozbiljno razmatra mogućnost da angažuje italijanskog reprezentativca Alesandra Bastonija, prenosi Đanluka Di Marcio. Velika želja trenera Simonea Inzagija jeste da ponovo sarađuje sa štoperom kojeg je godinama predvodio u Interu.
pre 5 sati 22: 30
Ivan Perišić mogao bi ovog leta ponovo da obuče dres Intera, prenose italijanski mediji. Prema pisanju "Tutosporta", čelnici milanskog velikana ozbiljno razmatraju povratak iskusnog hrvatskog reprezentativca, a interesovanje je obostrano.
pre 6 sati 20: 50
Reprezentacija Srbije do 19 godina imaće novog selektora, pošto su Gordan Petrić i čelnici Fudbalskog saveza Srbije sporazumno okončali saradnju, prenosi "Meridian sport".
Ostavite komentar