pre 4 minuta 01: 13
(VIDEO) Ovako slavi Oslo: Emocije otopile hladne Skandinavce
Norveška je posle istorijske pobede nad Brazilom eksplodirala od sreće.
Fayez NURELDINE / AFP / Profimedia
Kristijano Ronaldo uspešno je sanirao problem sa tetivom i biće u konkurenciji za sastav Al Nasra u narednom prvenstvenom meču protiv Al Nadžme.
Izostanak portugalske zvezde bio je primetan i tokom reprezentativne pauze, kada je selekcija Roberta Martineza odigrala skromnih 0:0 na gostovanju Meksiku. Zato je u Al Nasru vladalo veliko interesovanje kada će se jedan od najboljih fudbalera sveta ponovo staviti na raspolaganje stručnom štabu.
Dobre vesti stigle su iz medicinskog tima kluba iz Rijada, koji je procenio da je jedan od najboljih fudbalera svih vremena spreman da se vrati već u petak, u duelu 27. kola prvenstva Saudijske Arabije. Važan doprinos oporavku imao je i tretman koji je Portugalac obavio u Madridu, a koji je, prema tim navodima, ubrzao njegov povratak.
Al Nasr dodatno može da raduje i činjenica da se u tim vraća Sadio Mane posle povrede skočnog zgloba, pa će trener Žorž Žezus za završnicu sezone imati znatno jači kadar.
Klub iz Rijada u poslednjih osam kola ulazi sa tri boda više od Al Hilala, sa kojim ga 7. maja očekuje veliki međusobni okršaj.
Uz borbu za titulu i trku za prvo mesto na listi strelaca, Ronaldo će u završnici sezone ujedno početi i pripreme za poslednji Mundijal u karijeri, pošto Portugal prvi meč igra 17. juna u Hjustonu protiv pobednika baraža između DR Konga i Jamajke.
Za Erlinga Haalanda, napadača norveške reprezentacije na ovogodišnjem Svetskom prvenstvu u fudbalu, pravi izazovi neće se završiti poslednjim sudijskim zviždukom 19. jula.
Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026. donelo je brojne promene u najpopularnijem sportu na svetu.
Milionski ugovori najboljih biciklista stvaraju utisak da je reč o plaćenom sportu, ali većina profesionalaca zarađuje znatno manje.
Svetsko prvenstvo u fudbalu stiglo je u zemlju koja se za ovaj sport ne interesuje previše
Francuski brend Lacoste lansirao je uoči Vimbldona novu reklamu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem u kojoj se ponovo poigrao sa nezvaničnom titulom GOAT.
21.05.2026 12: 50
Al Nasr dočekuje Damak (20.00) i pobedom stiće do titule prvaka u Saudijskoj Arabiji.
20.05.2026 09: 33
Verovali ili ne…
19.05.2026 14: 26
Nema dileme da je ovo selekcija jedna od najvećih kandidata za visok plasman na predstojećem Svetskom prvenstvu.
17.05.2026 08: 08
Portugalac izgubio i 14. priliku u 14 takmičenja da dođe do trofeja sa Al Nasrom.
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 1h
pre 3 sata 22: 00
Fudbaler iz Obale Slonovače je prošle sezone odigrao 32 utakmice za Hofenhajm na kojima je zabeležio pet golova i 12 asistencija.
pre 5 sati 19: 35
Porazom u poslednjem meču, Srbija je ostala bez šansi za plasman na Svetsko prvenstvo za igrače uzrasta do 20 godina, koje se naredne godine održava u Azerbejdžanu i Uzbekistanu.
pre 6 sati 18: 55
Srbija je EP završila sa sva tri poraza, ali trebalo bi imati u vidu da je bila i znatno oslabljena.
pre 7 sati 17: 47
Crno-beli okreću novu stranicu svoje istorije...
Ostavite komentar