16.06.2023 22:20
Prekinut meč Srbije i Jordana: Rival "orlova" napustio teren zbog utrčavanja srpskih navijača MN Press

Malo posle izjednačujušćeg gola Dejana Joveljića, za 2:2 u 83. minutu, došlo je do neočekivanog i nesvakidašnjeg prekida prijateljske utakmice fudbalskih reprezentacijha Srbije i Jordana u Beču.

I to usled povlačenja ekipe našeg protivnika, koja je izašla sa terena zbog prethodnog upada pojedinih navijača "orlova" na teren u trenucima slavlja izabranika Dragana Stojkovića.

Austrijski sudija Stefan Ebner zapretio je pražnjenjem tribina, dok je zvanični spiker zamolio publiku da se vrati tamo gde joj je mesto i ne pravi dalje probleme, uz najavu nastavka za pet minuta.

Tako je i bilo, čim se situacija smirila dat je znak da se opet krene sa centra, pa je provera "orlova" za meč kbvalifikacija za Evropsko prvenstvo, sa Bugarskom 20. juna u Razgradu, završena regularnim putem.