pre 9 minuta 08: 46
Rikelme obećao madridistima Halanda i Rodrija ako pobedi na izborima! Ako slažem, plaćam svima 100% članarine
Brzo je i demantovan...
Tokom prvog poluvremena meča četvrtfinala Kupa Srbije između Novog Pazara i Crvene zvezde, spektakl kakav smo gledali na terenu ostao je pomalo u senci nemile scene koju smo videli sredinom ovog dela meča. Govorimo o povredi golmana srpskog šampiona, Mateusa.
Na ulasku u završnih 15 minuta prvog dela, domaćini su imali ozbiljan napad. Frenklin Tebo Učena nije uspeo da izbaci loptu posle centaršuta, a na nju je pokušao naleteti Abdulsamed Abdulahi. Ipak, u noge mu je uleteo čuvar mreže iz Ljutice Bogdana i dobio gadan udarac.
Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Pogledaj galeriju
Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Pogledaj galeriju
Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Pogledaj galeriju
Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Pogledaj galeriju
Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Pogledaj galeriju
Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Pogledaj galeriju
Pedja Milosavljevic/STARSPORT
Pogledaj galeriju
Na prvi pogled, nije bilo tačno jasno zašto Brazilac nepomično leži na travi, ali se na ponovljenom snimku kamera TV Arena Sport iz posebnog ugla pokazalo da je Mateus dobio udarac kolenom u glavu...
Ubrzo je medicinski tim ušao, a potom i na nosilima izneo nekadašnjeg golmana Brage, kojeg je na crti zamenio Vuk Draškić, mladi čuvar mreže.
Prema poslednjim informacijama naše televizije, Mateus je u što kraćem roku prebačen u bolnicu, gde se i sada nalazi.
Nastavak meča možete pratiti putem kanala Arena 1 Premium, ili našeg tekstualnog bloga. Video pogledajte u nastavku teksta.
Od svetskog prvenstva u fudbalu 2026. deli nas još samo nešto više od nedelju dana.
Fudbalski i politički projekat Viktora Orbana u Mađarskoj, dug 16 godina, počinje da se raspada nakon njegovog izbornog poraza, ostavljajući iza sebe snažno državno finansiran sistem sa brojnim kontroverzama i neostvarenim ciljevima.
Fudbal se gledao ranije, gledaće se i kasnije. Medijska industrija sada samo intenzivnije monetizuje sadržaje u kojima vidi najveću vrednost.
Kada je David Beckham 2007. potpisao ugovor s LA Galaxyjem, malo ko je obraćao pažnju na jednu klauzulu zakopanu u pravnom dokumentu.
Doping je u sportu decenijama imao jasan poslovni status. Bio je reputacioni rizik, pravni problem, PR katastrofa i razlog zbog kojeg se ruše karijere, brišu rekordi i oduzimaju medalje. Sada prvi put ima i berzanski tiker. To je najvažnija promena u priči o Enhanced Gamesu.
05.03.2026 17: 19
Branko Radujko, generalni sekretar FSS najavio je hitan sastanak sa predstavnicima Zajednice Superlige.
05.03.2026 16: 57
U polufinale Kupa Srbije pored Zvezde plasirali su se Grafičar, Vojvodina i Jedinstvo UB.
05.03.2026 16: 50
"Zvezda bila jača ne samo od nas, već i od Malmea i od Lila..."
05.03.2026 15: 29
Gde god da se pojavi, nalazi se u epicentru interesovanja.
pre 10 minuta 08: 46
Brzo je i demantovan...
pre 35 minuta 08: 21
Domaćinima zasmetala proslava gola...
pre 10 sati 22: 20
Fudbalski klub Lacio još uvek zvanično nije promovisao Đenara Gatuza.
pre 10 sati 22: 00
Direktor torinskog kluba progovorio o propalim pregovorima sa najskupljim igračem crno-belih iz Torina.
Ostavite komentar