pre 2 minuta 21: 25
Nejmaru puk'o film: O, Bože, kako je teško biti ja
Brazilac se oglasio nakon tvrdnji da je meč svog Santosa propustio zbog rođendana sestre.
Fudbalski savez Srbije postigao je dogovor sa Fudbalskom federacijom Meksika o odigravanju prijateljske utakmice između A reprezentacija dve zemlje, 4. juna u Meksiku.
Duel protiv selekcije koja je redovan učesnik završnica Svetskog prvenstva biće odlična provera pred izazove koji naš nacionalni tim očekuju na jesen. Srbija će u novom ciklusu Lige nacija igrati u izuzetno zahtevnoj grupi protiv selekcija Nemačke, Holandije i Grčke.
Sa druge strane, reprezentacija Meksika će susret sa Srbijom iskoristiti kao deo priprema za Svetsko prvenstvo 2026. godine. Pored utakmice zakazane za 4. jun, Meksikanci planiraju još dve provere protiv Gane i Australije (22. i 30. maja).
Posebnu dimenziju ovom susretu daje činjenica da selektor Srbije Veljko Paunović uživa veliku popularnost u Meksiku, gde je tokom trenerske karijere vodio renomirane klubove Gvadalaharu i Tigres i ostavio značajan trag u tamošnjem fudbalu.
U okviru junskog termina planirano je da reprezentacija Srbije odigra još jednu prijateljsku utakmicu protiv veoma atraktivnog protivnika, čije ime će biti naknadno objavljeno nakon završetka pregovora i usaglašavanja svih organizacionih detalja.
Odluka o odigravanju prijateljske utakmice između Srbije i Meksika biće formalno potvrđena na narednoj sednici Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
10.03.2026 23: 00
U Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi, selektor A tima Veljko Paunović okupio je fudbalere iz klubova MozzartBet Super lige Srbije koji su dobili poziv za učešće u selektivnoj utakmici.
02.03.2026 20: 00
Selektor Srbije pozvao 25 fudbalera na trening-utakmicu 11. marta
12.02.2026 11: 00
Selektor Veljko Paunović i generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije, Branko Radujko, predvode našu delegaciju u belgijskom gradu.
02.01.2026 14: 00
Žreb grupa za Ligu nacija biće održan 12. februara u Briselu. Srbija će biti u trećem šeširu sa Engleskom, Belgijom i Norveškom. Po dve prvoplasirane selekcije iz svake grupe plasiraće se u nokaut fazu.
pre 2 minuta 21: 25
Brazilac se oglasio nakon tvrdnji da je meč svog Santosa propustio zbog rođendana sestre.
pre 37 minuta 20: 50
Francuzi slavili u Hrvatskoj 2:1, Šahtjor ubedljiv u Lehu, a Rajo Valjekano u Turskoj u prvim mečevima osmine finala UEFA Lige konferencije.
pre 43 minuta 20: 44
Aston Vila je u derbiju osmine finala pobedila u Francuskoj 1:0 (0:0) i stekla prednost pred revanš u UEFA Ligi Evrope.
pre 1 sat 20: 18
Fudbaleri Radničkog iz Niša u okviru 27. kola Superliga Srbije dočekuju ekipu Spartaka iz Subotice, a meč će biti odigran na "Čairu". Niški tim u prolećnom delu sezone beleži odlične rezultate na domaćem terenu i želi da nastavi pozitivan niz pred svojim navijačima.
Ostavite komentar