Loznica pobeda Trajal Prva liga Srbije fudbal | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz fudbala

Mozzart Bet Prva Liga Srbije: Pobeda Loznice na premijeri

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

13.02.2026 19:10
Petar Ćirković Starsport
Petar Ćirković

Nastavilo se takmičenje u Mozzart Bet Prvoj Ligi Srbije, a na premijeri 23.kola, Loznica je efektnim golom Petra Ćirkovića u 69. minutu savaladala Trajal (1:0). Upravo taj pogodak, ne samo što je odlučio pobednika, bio je jedino vredan pomena detalj sa meča koji će po prikazanom brzo u arhivu.

Fudbalsko mučenje trajalo se skoro 70. minuta i kad se činilo da neće biti ni velikih prilika, a ni golova, Stefan Mitrović je centrirao, a Petar Ćirković, bivši igrač IMT-a i Napretka, na drugoj stativi volej udarcem matirao je nemoćnog golmana Aleksandra Simića.

Loznica je ostala u plej-of zoni sa četvrtom uzastopnom pobedom, a Trajal, koji se plasirao iznenađujuće u četvrtfinale Kupa Srbije, čeka borba za ulazak u plej-of.

Mozzart Bet Prva liga Srbije, 23. kolo

PETAK

Loznica - Trajal 1:0 (0:0)
/Ćirković 69/

SUBOTA

Dinamo Jug - Grafičar 13.00
Smederevo - Tekstilac 13.00
Zemun - Kabel 13.00

NEDELJA

Dubočica - Vršac 13.00
FAP - Ušće 13.00
Voždovac - Mačva 13.00

PONEDELJAK

Borac 1926 - Jedinstvo Ub 13.00

Standings provided by Sofascore

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Kina zabranjuje rođendanske proslave za sportiste

Kineska vlast upozorila je da navijači ne treba da organizuju rođendanske proslave za sportiste nacionalnih timova, navodeći zabrinutost zbog korišćenja javnih resursa i ometanja treninga, objavila je Kineska centralna televizija (CCTV).