Okslejd-Čemberlen zadužio dres Seltika fudbal | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz fudbala

Okslejd-Čemberlen zadužio dres Seltika

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

07.02.2026 21:34
Aleks Okslejd-Čemberlen Credit: Kenny Ramsay / News Licensing / Profimedia
Aleks Okslejd-Čemberlen

Aleks Okslejd-Čemberlen ima novi klub i to - Seltik. Nekadašnja velika nada Arsenala i Liverpula, 35 puta engleski reprezentativac je od kraja avgusta bio bez kluba jer je napustio Bešiktaš.

Vagao je neke ponude krlini igrač, a onda je menadžer Martin O' Nil pozvao i dileme nije bilo. Danas je potpisao ugovor do kraja sezone, a od igara će zavisiti i da li će ostati.

 

 

"Razgovarajući sa O' Nilom stekao sam utisak da je Seltik pravi klub za mene. Jasno mi je rečeno šta se od mene očekuje, koji su ciljevi kluba i sve je to baš ono što sam tražio", istakao je Okslejd-Čemberlen.

Prstio je novi igrač i mučenje Seltika u osmini finala Kupa Škotske. Dandi je vodio sve do sedmog minuta nadoknade kada je Adamu izjednačio, da bi Taunekti u 92. minutu produžetka doneo pobnedu od 2:1 i plasman u četvrtfinale.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Šta Srbija zapravo gleda

Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.