Posle Bajera iz Levrkuzena i Štutgart je uspešno obavio posao u Kupu Nemačke. Pobedili su "Švabe" čvrsti tim Holštajn Kila 1:0 (0:0) i plasmanom u polufinale nastavili su sa odbranom trofeja.
Bio je to veoma tvrd meč, nekadašnji defanzivac Marko Ivezić i odbrana Kila su veoma dobro odolevali napadima Štutgarta, ali su poklekli u 57. minutu. Posle prekida, Deniz Undav je bio najspretniji i "otpadak" ubacio u mrežu za 1:0.
To je bilo i dovoljno za trijumf, koji su gosti potvrdili u samom finipu preko Furiha i autogolom Zeca.
Kup Nemačke, četvrtfinale
UTORAK
Bajer L. - Sent Pauli 3:0 (1:0)
/Terije 31, Šik 63, Hofman 90+2/
SREDA
Holštajn Kil - Štutgart 0:3 (0:0)
/Undav 57, Furih 89, Zec 90+2 a.g./
10. februar
Herta - Frajburg 20.45
11. februar
Bajern - Lajpcig 20.45
Ostavite komentar