Dok Mercedes deluje spremno da diktira tempo na startu šampionata, ostatak karavana moraće ubrzano da rešava tehničke i taktičke dileme jer ove godine, čini se, trka može biti izgubljena već na samom startu.
Filip Kostić za TV Arena sport: Imamo budućnost sa novim selektorom
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
16.11.202520:16
StarsportFilip Kostić reprezentativac Srbije
Reprezentativac Srbije Filip Kostić, izjavio je posle poslednjeg meča kvalifikacija za Mundijal 2026 u kome su "orlovi" savladali Letoniju sa2:1 (0:1), da ekipi treba dosta vremena da se usavrši i navikne na nove stvari koje zahteva selektor Paunović.
"Ima dosta novih i dobrih stvari, za koje nam treba vreme da usavršimo i da se naviknemo na sve to. Dobro je što smo dobili danas, ali ostaje žal sto nismo otisli na SP. Jako mi je žao sto nismo otisli makar u baraž, ali neka ova pobeda bude neki novi početak za nas." istakao je Kostić.
Dodao je još i da reprezentacija Srbije sa novim selektorom ima lepu budućnost pred sobom:
"Imamo lepu budućnost, došao je novi selektor sa novom idejom, motiviše nas radimo puno tako da mislim da će u budućnosti biti puno, puno bolje" zaključio je fudbaler Juventusa.
Dok Mercedes deluje spremno da diktira tempo na startu šampionata, ostatak karavana moraće ubrzano da rešava tehničke i taktičke dileme jer ove godine, čini se, trka može biti izgubljena već na samom startu.
Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je večeras u Londonu od selekcije Engleske rezultatom 2:0 (1:0) u meču grupe K kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Ostavite komentar