pre 4 minuta 14: 58
(VIDEO) Tajrik Džouns nije navijačima PAO pokazao srednji prst, nego...
Izvinjenja centru crveno-belih...
Profimedia
Najbolji fudbaleri Albanije nisu napravili goleadu na gostovanju reprezentaciji Andori, ali su osvojili tri preko potrebna boda i pobegli Srbiji na nedostižnih četiri koraka viška u borbi za drugo mesto u grupi K i baraž kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine - 0:1 (0:0).
Kolo pre kraja tog dela bitke za Mundijal, a najviše zasluga za ovaj rezultat ide strelcu zlata vrednog pogotka Kristjanu Aslaniju. Igrao se 67. minut kada je Murto Uzuni poslao fantastičnu loptu u prostor, a vezista Torina je pokupio i brzim udarcem poslao u desnu stranu domaćinovog gola.
Kao zasluženu nagradu za uložen trud, jer su Albacni imali znatno veći posed lopte i dvocifren broj (polu)prilika na ovoj utakmici. Očigledno, rešeni da iskoriste to što su naši "orlovi" u isto vreme imali posla sa moćnom Engleskom.
Kvalifikacije za Mundijal 2026.
Grupa K
Engleska - Srbija 1:0 (1:0)
/Saka 28/
Andora - Albanija 0:1 (0:0)
/Aslani 67/
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
10.10.2025 12: 29
Selektor najjače postave "orlova" izneće svoja razmišljanja na temu možda prelomne bitke u borbi za plasman na Svetsko prvenstvo 2026. godine.
07.10.2025 20: 25
Selektor komšijske fudbalske reprezentacije prinuđen na drugačije izbore.
06.10.2025 08: 00
Najbolja fudbalska reprezentacuja Srbije danas počinje pripreme za oktobarske mečeve kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine.
06.09.2024 08: 25
Aktuelni kontinentalni prvak, bez dve zvezde tima, izdominirao u novom meču mundijalskih kvalifikacija.
pre 23 minuta 14: 39
Kako sada stvari stoje, on će odmah sesti na klupu "pevaca", iako je prvobitan plan bio od leta.
pre 1 sat 13: 46
Dekijev sin ne krije da bi voleo da obuče crveno-beli dres jednog dana...
pre 1 sat 13: 26
Potezi Rajsa i Sake nisu naišli na odobravanje javnosti...
pre 1 sat 13: 20
Odzvonilo je kupovini vremena na fudbaolskim utakmicama.
Ostavite komentar