pre 12 minuta 21: 02
Partizan na pripremama testiraju Duško Ivanović i Dimitris Itudis
Ovo je plan priprema crno-belih...
Profimedia
Budućnost Sergeja Milinkovića-Savića u dresu Al Hilala postaje sve zanimljivija tema u fudbalskom svetu.
Srpskom vezisti ugovor ističe narednog juna, a iako se evropski velikani interesuju za njegove usluge, trenutni prioritet je nastavak saradnje sa saudijskim gigantom.
Prema informacijama medija iz te zemlje, u celu priuču se uključio Mateja Kežman, agent srpskog reprezentativca, koji je odlučio je da privremeno stavi po strani sve evropske ponude, čekajući zvaničnu inicijativu Al Hilala za produžetak ugovora.
Ova odluka signalizira međusobnu volju i igrača i kluba da pronađu zajednički jezik i nastave saradnju.
Milinković-Savić je od dolaska u Rijad, leta 2023. godine za sumu od 40 miliona evra, postao ključni fudbaler, i svojim partijama potvrdio da se i dalje nalazi u vrhunskoj formi.
S obzirom na to, Kežman nastoji da obezbedi novi ugovor koji će zadovoljiti interese njegovog klijenta, pa ostaje da vidi kako će se završiti cela ova saga.
U klubu, takođe, nema dileme, Al Hilal želi da zadrži Sergeja, posebno jer trener Simone Inzagi insistira na njegovom ostanku kao delu okosnice tima.
Jasno je da klub iz Rijada planira dugoročnu dominaciju na domaćoj sceni, ali i u azijskoj Ligi šampionam.
Očekuje se da će u narednim nedeljama doći do konkretnih razgovora, koji će razjasniti da li će Sergej ostati stub tima u Saudijskoj Arabiji, ili će se vratiti na veliku evropsku scenu.
Lionel Messi i Cristiano Ronaldo stvorili su tokom poslednjih decenija najveće fudbalsko rivalstvo modernog doba.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
09.05.2026 07: 20
Fudbaleri Al Hilala osvojili su Kup Saudijske Arabije, pošto su u finalu savladali Al Holud rezultatom 2:1.
05.05.2026 21: 59
Al Hilal je ostao živ u šampionskoj trci, pošto je na gostovanju Al Kaleeju stigao do izuzetno važne pobede, rezultatom 2:1 u 31. kolu Premijer lige Saudijske Arabije, a veliki pečat na novi trijumf saudijskog velikana udario je reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić.
13.04.2026 21: 23
Partija koja će obradovati i selektora Veljka Paunovića.
08.04.2026 22: 34
Fudbaleri Al Hilala pobedili su večeras na svom terenu Al Holod rezultatom 6:0 u meču 29. kola sudijskog prvenstva.
pre 32 minuta 20: 42
Fudbaleri Vojvodine od 20.15 igraju u Budimpešti protiv Ferencvaroša revanš meč 1. kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
pre 52 minuta 20: 22
Fudbaleri Crvene zvezde će sutra od 20 časova na stadionu “Rajko Mitić” dočekati Mačvu iz Šapca u okviru prvog kola Superlige Srbije, a na pitanja medija je uoči meča odgovarao šef stručnog štaba Dejan Stanković.
pre 1 sat 20: 08
Krah na startu kvalifikacija za Ligu konferencije...
pre 2 sata 18: 56
Iako je ekipa na terenu uspela da izbori opstanak u elitnom rangu, događaji nakon poslednjeg sudijskog zvižduka bacili su senku na proslavu rezultata. Deo navijača utrčao je na teren, nakon čega je došlo do sukoba sa igračima, a snimci incidenta ubrzo su obišli fudbalsku javnost i van granica Srbije.
Ostavite komentar