pre 3 minuta 21: 32
Večeras na Areni: Kavalirsi nemaju pravo na grešku protiv Niksa
Finale Istoka seli se u Ohajo, gde Klivlend Kavalirsi više nemaju prostora za grešku protiv zahuktalih Njujork Niksa.
GFK Dubočica
Fudbaleri GFK Dubočica dobili su prilično zanimljivo pojačanje za tekuću sezonu, čije prezime privlači više pažnje nego veštine na travnatoj podlozi.
Njih će morati još da dokaže, ali zavredeo je pažnju medija tako što je sestrić jedne od najvećih svetskih legendi. Naime, radi se o Kventinu Sedorfu, koji je u rodu sa velikim igračem Ajaksa i Milana, Klarensom.
Dubočica se oglasila preko svojih kanala informisanja i javno potvrdila transfer sledećim rečima.
"Fudbalski razvoj započeo je u mlađim selekcijama Vitesea, a nastavio u Poljskoj i Bugarskoj. Fudbal ima u krvi jer dolazi iz čuvene fudbalske porodice. Njegov stric je legendarni holandski fudbaler Klarens Sedorf. Welcome Quentin", stoji u objavi kluba na društvenim mrežama.
Dubočica se trenutno nalazi na osmom mestu u Prvoj ligi Srbije sa 11 osvojenih bodova, a naredni meč igra protiv Ušća sa Novog Beograda.
Pored Sedorfa, u Leskovac su danas stigli i Strahinja Bošnjak, izdanak Partizanove škole; Jevgenij Pavlov, koji je dugo već u Srbiji, a stiže iz Radnika, dok je iz Čukaričkog na pozajmicu došao mladi Jovan Vojnović.
Argentinski fudbaler odbio je neverovatan saudijski ugovor kako bi prešao u Inter Miami, međutim nakon nedavnih ugovora o plati i sponzorstvima ipak je zakoračio u status milijardera.
Patrick Dumont, zet Sheldona Adelsona, ima velike planove za svoj tim i grad u kojem on igra. Početak, međutim, nije bio nimalo lak.
Postoji trenutak koji mnogi iskusni sportski novinari prepoznaju na prvu. Sednete uz nekoga od pedeset ili više godina, gledate utakmicu na kablovskoj televiziji, i negde između prvog i drugog poluvremena na ekranu se pojavi grafikon.
Baražni meč za plasman u Premijer ligu poznat je kao najprofitabilniji meč u ovom sportu. Ove godine, jedan od timova je možda već izgubio svoju šansu i pre nego što se lopta zakotrlja.
Teško je odvojiti sport od politike, a FIFA je odavno odustala od svakog pokušaja da to učini.
16.03.2026 19: 26
Razjašnjanje situacije je daleko.
04.11.2025 20: 08
Već je poznato da su fudbaleri Dubočice izrazili svoje nezadovoljstvo povodom situacije u klubu sredinom oktobra, kada je čitava prva postava posedala na travu, kako bi ukazali na goruće probleme povodom isplaćivanja plata.
11.10.2025 17: 37
Kapelo, koji je na klupi "kraljevskog kluba" sedeo u dva navrata, evocirao je uspomenu na jednog od najboljih igrača svih vremena Brazilca Ronalda.
04.09.2025 11: 03
Klub iz Arnema ipak sačuvao profesionalni status,
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 3h
pre 12 minuta 21: 24
Kapiten Sportinga iz Lisabona Morten Hjulmand priznao je da je povezivanje sa prelaskom u Real Madrid "velika čast", dok spekulacije o njegovom prelasku u redove madridskog giganta postaju sve intenzivnije.
pre 18 minuta 21: 18
Zalog za budućnost.
pre 35 minuta 21: 01
Novim trofejom Barselona je dodatno učvrstila status apsolutnog vladara kontinenta i nastavila period dominacije kakav evropski ženski fudbal dugo nije video.
pre 46 minuta 20: 50
Uprkos tome, klub je uspeo da obezbedi miran završetak šampionata, dok je sam Lalatović posle poslednjeg zvižduka potvrdio da mu je ovo bio poslednji meč na klupi Pazara.
Ostavite komentar