pre 1 sat 00: 19
Zvezdaški "obračun" na terenu: Šta su to radili Arnautović i Seol na utakmici u Beču?
Austrija je pobedila Južnu Koreju sa 1:0 u Beču.
Tanjug/AP Photo/Matthias Schrader
Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su večeras u gostima ekipu Augsburga rezultatom 3:0 u meču 33. kola Bundeslige.
Golove za Borusiju postigli su Sebastijan Aler u 59. i 84. i Julijan Brandt u 94. minutu. Augsburg je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je Feliks Uduohaj isključen u 38. minutu.
Borusija je ovim trijumfom preuzeo prvo mesto na tabeli sa 70 bodova, dok je Bajern drugi sa 68. Bajern je sinoć na svom terenu poražen od Lajpciga 3:1. Augsburg je 14. na tabeli Bundeslige sa 34 boda.
Borusija će u poslednjem kolu na svom terenu dočekati Majnc, dok će Augsburg igrati sa Borusijom u Menhengladbahu.
Štutgart je ranije danas u gostima pobedio Majnc rezultatom 4:1.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
14.02.2025 10: 35
Lekari su čak planirali da isključe mladog Kineza sa aparata, ali je to odbio njegov otac. Tražio je da se prebaci u Kinu jer smatra da tamo mogu da se bolje brinu o njemu.
30.01.2025 10: 20
Borusija se nalazi tek na 11. mestu na tabeli, zbog čega je Nuri Šahin dobio otkaz. U Ligi šampiona ekipa je završila prvi deo takmičenja na desetom mestu sa 15 osvojenih bodova
19.12.2024 12: 45
Navijači slavnog kluba iz Minhena smatraju da je važnije obezbediti ugovor Liroja Sanea, Kimiha i Alfonsa Dejvisa, kojima ističu u junu, kao i za Džamala Musijalu, čiji važi do 2026.
11.12.2024 14: 25
Finale je na rasporedu 13. jula, samo šest nedelja pre početka nove sezone za većinu liga u Evropi
pre 1 sat 00: 19
Austrija je pobedila Južnu Koreju sa 1:0 u Beču.
pre 3 sata 23: 00
Ipak, postoji nekoliko prepreka, a kao najveća svakako je Tadićeva plata u Al-Vahdi. Bivši kapiten reprezentacije Srbije ima veoma jak ugovor u tom klubu, i u ovom momentu ne deluje toliko realno da se vrati u Novi Sad.
pre 3 sata 22: 52
Posle tri i po meseca...
pre 3 sata 22: 10
Utakmica između Radničkog i OFK Beograda zakazana je za petak, 3. april od 16 časova.
Ostavite komentar