pre 10 minuta 13: 59
Džon Stons kao Bernardo Silva: Odlazi slobodan iz Sitija
Posle 10 sezona sjajni defanzivac napustiće "Etihad" jer mu ističe ugovor, a klub ne nudi novi.
Twitter/Dinamo Zagreb
Kada je Crvena zvezda dovela Marka Arnautovića, delovalo je da se radi o ubedljivo najvećem i najzvučnijem pojačanju na Balkanu koje će stići ovog leta. Ipak, Dinamo iz Zagreba je ušao u takmičenje sa Beograđanima dovođenjem Ismaela Benasera na jednogodišnju pozajmicu.
Podsećanja radi, 27-godišnji fudbaler Milana se nije naigrao u posledjne dve sezone. Prošlu takmičarsku godinu je proveo na pozajmici u Olimpiku iz Marseja, ali je Alžirac stigao da odigra tek 12 utakmica. Stoga, sa "Velodroma" su odlučili da ne iskoriste opciju otkupa sa etiketom od 12 miliona evra.
Videćemo da li će "modri" to učiniti, ali ukoliko do otkupa dođe, postaće to najveći transfer koju je neki klub iz Ex-Yu zemalja napravio u istoriji. Podsećanja radi, crveno-beli zasad drže rekord kupinom In-Beom Hvanga, a imali su priliku da granicu dodatno pomere permanentnim čuvanjem Silasa, koji nije zadovoljio očekivanja na jednogodišnjoj pozajmici iz Štutgarta.
Može se reći da su Zvonimir Boban i rukovodstvo kluba zaista uradili dobar posao. Otkup će ih koštati između osam i deset miliona evra, a uslovi od kojih zavisi tačna cena nisu poznati. Što se plate tiče, prošli su Zagrepčani i bolje nego što je najavljivano - umesto 1,6 miliona, koštaće ih usluge Benasera 1,2 miliona evra.
Valja istaći da je Dinamo u ovom prelaznom roku potrošio 17 miliona evra, te da i te kako ima ambicije prema prezimljavanju u Evropi, kao i povratku trofeja Hrvatske nogometne lige u svoje vitrine.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
13.06.2025 20: 10
Sve je izvesnije da nećemo videti transfer "bombu" u Hrvatskoj...
13.09.2024 22: 05
Fudbaleri Hajduka savladali su Dinamo iz Zagreba na gostujućem terenu rezultatom 1:0 (0:0).
04.04.2024 09: 38
Sukob pristalica dva najveća kluba u Hrvatskoj nastavio se i na ulicama Splita. Letele su baklje, flaše i kamenje. Navijači su zapalili i nekoliko kontejnera u blizini stadiona
13.02.2023 11: 40
Posle više od tri decenije na čelnim funkcijama u Dinamu iz Zagreba, Mamić odlučio da se posveti mirnijem životu. Odustao je od borbe za vlast u zagrebačkom klubu.
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 1d
pre 10 minuta 13: 59
Posle 10 sezona sjajni defanzivac napustiće "Etihad" jer mu ističe ugovor, a klub ne nudi novi.
pre 48 minuta 13: 21
Porede ga sa jednom od najvećih igrača u istoriji crveno-belog fudbalskog kluba.
pre 1 sat 12: 46
Jezive vesti stižu iz Gvineje Bisau.
pre 1 sat 12: 40
Inter i Komo (21.00, TV Arena 3 Premium) igraju revanš polufinala Kupa Italije.
Ostavite komentar