pre 5 minuta 20: 43
Trojkaška rapsodija Partizana u Laktašima: Vašington blistao protiv Igokee
Crno-beli zabeležili 12. pobedu u AdmiralBet ABA ligi.
MN Press
Petar Ratkov bio je zlatna rezerva RB Salcburga. Srpski napadač je ušao na poluvremenu meča sa Hartbergom umesto Baida i u 67. minutu doneo je golom pobedu nad rivalom u trećem kolu austrijske Bundeslige.
Potencijalni reprezentatrivac Srbije ponovo je iskoristio šansu kao i u prošlom kolu kada je protiv Gracera bio strelac jednog od pet pogodaka tima u slavlju od 5:0.
Ove sezone je Ratkov postiogao i dva pogotka u prvoj rundi Kupa Austrije protiv Detaha (4:0), uz jednu asistenciju. U dobroj formi je i levi bek Aleksa Terzić, koji je odigrao 90 minuta, pa selektor Srbije Dragan Stojković može potencijalno da računa na obojicu za mečeve kvalifikacija za Svetsko prvenstvo protiv Letonije 6. i Engleske 9. septembra.
Fudbal je prvi put u istoriji prestigao bejzbol kao "apsolutno omiljeni sport" u Sjedinjenim Američkim Državama, prema podacima Ampere Analysisa.
Do Zimskih olimpijskih igara Milano Kortina 2026 deli nas manje od mesec dana
Nemci, uprkos punim tribinama i impresivnoj posećenosti, više nisu u prvom planu.
Sportska 2026. godina biće prva u kojoj se svi ključni trendovi industrije sudaraju u isto vreme.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
31.07.2023 17: 15
Austrijski stručnjak, Gerhard Štruber, zvanično je postao novi šef stručnog štaba Red Bul Salcburga, ekipe za koju nastupaju trojica srpskih reprezentativaca: Aleksa Terzić, Petar Ratkov i Strahinja Pavlović.
23.07.2023 19: 40
Puni se srpska kolonija u Salcburgu. U tabor aktuelnog šampiona austrijske Bundeslige stigao je nekadašnji fudbaler Fiorentine Aleksa Terzić, kome će društvo u novom klubu praviti Strahinja Pavlović i Petar Ratkov.
30.06.2023 20: 41
Austrijski tim je u prijateljskom duelu savladao mađarski Ferencvaroš rezultatom 2:1 (2:1). Prvi pogodak bio je autogol Andersona Esitija u petom, dok je u osmom doskorašnji napadač TSC-a pogodio za 2:0.
19.06.2023 15: 42
Dosadašnji fudbaler TSC-a Petar Ratkov potpisao je ugovor sa Salcburgom do juna 2028. godine.
YouTube
pre 21h
YouTube
pre 21h
pre 1 sat 19: 09
Golman Barselone prihvatio da je "višak" i pozajmicu do kraja sezone u klubu iz Katalonije.
pre 2 sata 18: 46
Bliži se 100 godina postojanja stadiona u Milanu, ali umesto da se bezbrižno slavi jedna od najvećih pozornica fudbala njoj se takođe i broji vreme do planiranog rušenja.
pre 2 sata 17: 51
Švedski tim bolji od Čeha 1:0 (1:0), uz gol Emanuela Ekonga.
pre 4 sata 16: 30
Štoper prihvatio lične uslove, klubu iz Londona ponuđeno 20 miliona funti.
Ostavite komentar