pre 1 minut 11: 05
Kari Pešić o Partizanu: Imam veliko poštovanje prema tom klubu, iako nisu u dobrom ritmu
Trener Bajerna svestan je da se crno-beli nalaze u krizi, ali da ih ne treba potcenti.
Jirgen Klop trenirao je Dioga Žotu u vreme dok je vodio Liverpul, pa iz prve ruke zna kakav je igrač i osoba bio, noćas, u saobraćajnoj nesreći stradali napadač. Tim mu teže pada smrt 28-godišnjeg reprezentativca Portugala.
Kada je došao sebi, trofejni Nemac je sastavio javno oproštajno obraćanje svom bivšeg igraču, njegovoj supruzi, deci i nesrećnim roditeljima, koji su nešto posle ponoći, na jednom putu u Španiji, izgubili i mlađeg sina Andrea Silvu.
"Ovo je trenutak s kojim se teško nosim! Mora postojati neki viši smisao! Ali ja ga ne vidim! Slomljen sam zbog vesti o smrti Dioga i njegovog brata. Diogo nije bio samo fantastičan igrač, već i sjajan prijatelj, pun ljubavi i brige kao suprug i otac! Strašno ćeš nam nedostajati! Sve moje molitve, misli i snaga idu Rute, deci, porodici, prijateljima i svima koji su ih voleli! Počivaj u miru – s ljubavlju", napisao je bivši šef prerano preminulog Dioga, od kog se ceo dan opraštaju mnoge kolege, klubovi, drugi sportisti i ostali.
Fudbal je prvi put u istoriji prestigao bejzbol kao "apsolutno omiljeni sport" u Sjedinjenim Američkim Državama, prema podacima Ampere Analysisa.
Do Zimskih olimpijskih igara Milano Kortina 2026 deli nas manje od mesec dana
Nemci, uprkos punim tribinama i impresivnoj posećenosti, više nisu u prvom planu.
Sportska 2026. godina biće prva u kojoj se svi ključni trendovi industrije sudaraju u isto vreme.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
30.09.2025 18: 45
Nemački trener je otkrio da više nema želju da se bavi tim poslom, i da u njemu više nema žara.
26.09.2025 13: 03
Zbrinuta porodica portugalskog fudbalera.
19.08.2025 14: 00
Reprezentativac Portugalije poginuo je u saobraćajnoj nesreći 3. jula u Španiji na putu do Engleske.
16.08.2025 09: 40
Crveni ne prestaju da se opraštaju od svog tragičnog stradalog saborca.
YouTube
pre 12h
YouTube
pre 12h
pre 24 minuta 10: 42
Osam pobednika ove runde pridružiće se timovima koji su u ligaškom delu takmčenja bili od prvog do osmog mesta: Strazbur, Rakov, AEK Atina, Sparta, Rajo Valjekano, Šahtjor, Majnc i AEK Larnaka.
pre 1 sat 10: 00
Lučanci sutra igraju protiv Slavije iz Sofije treći meč na pripremama.
pre 12 sati 22: 55
U 16. kolu italijasne Serije A, fudbaleri Milana su na gostovanju savladali Komo rezultatom 3:1.
pre 12 sati 22: 39
Augsburg je u 17. kolu Bundeslige savladao Union Berlin rezultatom 1:0 u meču koji je rešen u samom finišu prvog poluvremena. Kada se činilo da će se na odmor otići bez golova, domaći su iskoristili odbitak posle prekida i kaznili nepažnju gostiju.
Ostavite komentar